Çözüldü i3 12100F sistemde görüntü gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AidenPearce

Hectopat
İşlemci: Intel Core i3 12100F
Ekran Kartı: Gigabyte GeForce GTX 1660 Super OC 6 GB
RAM: 16 GB DDR4
Anakart: Gigabyte H610M S2H DDR4 3200 MHz Soket 1700 M.2 HDMI DP D-Sub DVI-D mATX Anakart

İtopya'dan aldığım sistemi eve getirdim. Eski VGA'lı bir monitöre sahip olduğum için VGA - DP bir adaptör ile kasayı monitöre bağladım. Sistemi açınca 15 saniye boyunca ekran kartının fanları dönüyor ve 15 saniye sonra duruyor. Dönerken de durduktan sonra da monitöre görüntü gelmiyor. Monitörü anakarta bağlayınca da görüntü gelmiyor.

Çözüm
Güzel haber hocam. En azından sistem sağlam. HDMI to VGA ile de deneyebilirsiniz.
Güzel haber hocam. En azından sistem sağlam. HDMI to VGA ile de deneyebilirsiniz.

Çözüm
Evet hocam en azından masaüstü görüntüsü alabildim. Yarın VGA kablo ve VGA - HDMI adaptör gelince sistemden sorunsuz görüntü alırsam konuyu tekrar güncelleyeceğim. Teşekkürler destek için.

Hocam güncelleme yapayım, yeni bir VGA kablosu alıp DP adaptör ile denedim ve yine görüntü alamadım. HDMI adaptör ile denediğimde ise sorunsuz görüntü alabildim. Bu şekilde çözmüş oldum sorunu.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı