i3-12100F yük altında 91 derece

Kasa firin gibi. Ondandir. Yani kule tipi sogutucu alip macun kurumussa onu yenileyip kullanilabilir.

Ya şu stok fanı değiştir laflarını bırakın. Macun kurumuştur. Kasa içinin temizliği gelmiştir. Ben ömrüm boyunca hep stok fan kullandım. Sıcaklık sorunu da yaşamadım. Overclock gibi şeyler için alıyorlar o kule tipi fanları.

Ya şu stok fanı değiştir laflarını bırakın. Macun kurumuştur. Kasa içinin temizliği gelmiştir.

i3-12100F icin stok fan yeterli ama, adamin kasasinin onu kapali. Havalar sıcak. Macun yenilemesine ve kasa temizligini yapmasina ragmen sicakliklar yine fazlaysa kule tipi herhangi bir sogutucu daha iyi sogutur.

Stok soğutucuyla 65 dereceyi geçmiyor mu hocam?
Evet geçmiyor. Gerçi arkadaşın kasasının önu kapalıymış benim kasa mesh. Yinede 91 çok fazla temizlik zamanı gelmiş.

i3-12100F icin stok fan yeterli ama, adamin kasasinin onu kapali. Havalar sıcak. Macun yenilemesine ve kasa temizligini yapmasina ragmen sicakliklar yine fazlaysa kule tipi herhangi bir sogutucu daha iyi sogutur.
Stok fan yeterli fakat çok sesli çalışıyor. Onun da maalesef çözümü yok. Kule tipi şart.

Arkadaşlar termal macun yeniledim ve birkaç driver güncellemesinden sonra ısım düştü cevaplarınız için çok sağ olun.

Arkadaşlar termal macun yeniledim ve birkaç driver güncellemesinden sonra ısım düştü cevaplarınız için çok sağ olun.

Çözüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı