i3-2100 - 8 GB RAM - HD 5570 GTA 5 Performansı

Evet arkadaşlar, GTA5 1280-1024 monitörde hiç kasmadan haritanın her yerinde çok rahat oynanıyor. Benim gibi sisteme sahip olan arkadaşlar korkmadan oyunu alabilirler.

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 8.1.3 64 bit kursanız 2 katı daha fazla performans alacaksınız. Belki de daha fazla. Windows 7 çöp oldu. Ne anlıyorsunuz hala şu Windows 7'den hala anlamış değilim. Resmen sistemlerin performansını kısıtlıyorsunuz.

Windows 7 yaşam tarzıdır :) Neden bilmiyorum ama seviyorum dostum haftada 40 saatten fazla Windows 8 kullanıyorum fakat Windows 7 daha çok hoşuma gidiyor :) yeni sistem toplayınca kurarım artık :D Bu arada video isteyen varsa çekebilirim. Bu sistemin performansını canlı olarak görebilir.

Windows 8.1.3 64 bit kursanız 2 katı daha fazla performans alacaksınız. Belki de daha fazla. Windows 7 çöp oldu. Ne anlıyorsunuz hala şu Windows 7'den hala anlamış değilim. Resmen sistemlerin performansını kısıtlıyorsunuz.
Aslında konu olarak açacağımda fırsatım olmuyor. Windows 8 i orjinal olarak alırsak sadece 1 bilgisayaramı yükleyebiliyoruz. Şuanki bilgisayarıma yüklesem Yazın alacağım bilgisayarada yükleyebilirmiyim ?

Kardeş bu forumda crack yasak diyorsunuz allah aşkına bir düşün herkes zengin olmak zorunda mı ? her konuya windows 8 diyip duruyorsunuz allah aşkına az mantıklı düşünün ya insanların parası yok. Sorunlarına bir çözüm arıyorlar hemen atlıyorsunuz win 8 diye. PARA YOK PARA

Kardeş bu forumda crack yasak diyorsunuz allah aşkına bir düşün herkes zengin olmak zorunda mı ? her konuya windows 8 diyip duruyorsunuz allah aşkına az mantıklı düşünün ya insanların parası yok. Sorunlarına bir çözüm arıyorlar hemen atlıyorsunuz win 8 diye. PARA YOK PARA
Kardeş adam lisans al demiş mi? Onlarda crack kullanıyorlardır.

Bizde de öyle ekran kartı olsa oynamasını bizde biliyoruz HD 6350 ile San Andreas zor oynuyoruz :D

Hangi çözünürlükte Grafik Ayarlarını gösteren bir ekran görüntüsü ve Popilation Veriaty seviyesi kaçta ?

En kötü bir video ile değerleri görmemizi sağla :)

Öğrenciyseniz bedava Windows 8.1 lisansına sahip olabiliyorsunuz. Keşke araştırsaydınız bunu yazmadan önce.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı