i3 2120 ve HD6670 Sistemi Upgrade

karag0z

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Bilgisayarımın özellikleri;
  • Gigabyte H61M-ds2 anakart
  • Intel i3 2120
  • Kingston 4 GB HyperX RAM
  • 1 TB HDD+ 500GB HDD
  • AMD Radeon HD 6670
  • 550w güç kaynağı
H1Z1'i en düşük ayarlarda oynuyorum yaklaşık 50-60 fps arası alıyorum. Fakat ateş ettiğim zaman veya yakınımda adam olduğu zaman anlık takılmalar oluyor resmen oynanamaz hale geliyor yazın yeni bir bilgisayar kuracağım fakat şimdilik bununla idare etmek durumundayım. Hangi parçayı yükseltirsem beni yaza kadar idare eder? Sadece bu oyunda kasmasın bana yeter en düşük ayarlarda oynamaya bile razıyım. CS:GO gibi oyunlarda rahat 150 fps alıyorum.
Şimdiden teşekkürler.

H1Z1'de daha fazla FPS alabilirsiniz RAM'i yükseltince. Çünkü zaten H1Z1 en az 4 GB RAM istiyor. Birde Windows 10 ya da 7 kullanıyorsanız zaten kafadan bilgisayarın 2 GB'si gitti. 2 GB ile istediğiniz FPS'yi alamazsınız.

aynen oyundayken görev yöneticisinden baktığım zaman RAM in yarısını h1z1 alıyor. Amazondan getirtmeyi planlıyorum 8 eklesem daha verimli olur mu yoksa 4 yeterlimi ?

O ekran kartı yeni nesil oyunlarda hiç iyi işler çıkartamıyor. 4 GB Ram ekleyip ekran kartını Asus GTX750 Ti' ye yükseltin. Mümkünse PSU nun markasını ve modelini atabilirmisiniz. İşlemciniz şu anlık yeterli.

Hb de amd r7 250x var fiyatı çok uygun ve de yanında soğutmalı 4 gb ram alırsan seni biraz götürür ama bir yere kadar.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı