i3 2328m Roblox oynarken mavi ekran

İşletim sistemi
Windows 8.1

xFursty

Centipat
Daha fazla  
RAM
10gb
SSD veya HDD modeli
Toshiba 320 gb
Ekran kartı
intel hd grapichs 3000
Anakart
Dell İnc A03
İşlemci
intel i3 2328m
Robloxa girdiğimde 1 2 dakika sonra bilgisayar mavi ekran veriyor. Kendini yeniden başlatıyor tüm driverlerim kurulu ve aynı sorunu hiçbir oyunda daha önce yaşamdım. Bilgisayarımın RAM'ini upgrade ledeğim için format atmıştım 2 ay önce formattan önce Roblox gayet normal bir şekilde çalışıyordu.

mediafire linkinde dump dosyası var

Maalesef tekrardan hata verdi format sırasında bilgisayr hastanesine götürsem orada format atarlar mı acaba bir bilginiz var mı?

Resim değil dosya paylaşacaksınız.
Windows 10 kuruldu mu?

Dump dosyam.

Erişime açık değil.
Bilgisayar hastanesine götürsem orada format atarlar mı acaba bir bilginiz var mı?
O tür yer hakkında bir bilgim yok, bilgisayar işleri ile uğraştıklarından atacaklardır ancak kurumsal firma ise lisanssız kurulum edeceklerini sanmıyorum. Lisansınız varsa ettirebilirsiniz.

Windows 10 geçemiyorum
Neden geçilmiyor ne yaparken hata veriyor? Temiz format atarken sorun çıkmması gerekiyor. Sosyalde rehber mevcut oradan yapabilirsiniz belleğiniz varsa.
sanal belleği yükselttim
Sanal belleği otomatik yapın.

Yeni dump dosyası
Roblox oynarken yine alınmış. Windows 8.1 kullandığınız için soru yaşıyorusnuz. Windows 10'a geçmeniz lazım. Roblox yakın zamanda windows 8 desteğine kısıtlama getirdiği içi sorun yaşıyorusnuz.

Geri
Yukarı