i3-3210 veya APU Sistem

Ozaman Gtx 750 Ti. Güç kaynağı almıcam bir de ram alıcam.

Yanlış anlamışım tasarrufsuz diyormuş.

Peki bunlardan hangileri?
indir.jpg

Buradan Hd6850 ile o 4Gb ram'i alırsam GTX 750 Ti fiyatına denk geliyor daha kârlı.

Ha bir de o Psu.

Yada GTX750 Ti alıp o ucuz 4Gb ram'i alırsam 10 fazla oluyor Psu lu R7250 ve Hd6850'den

Gerçi 750 Ti ile ordaki benim ramle aynı olan ram toplam 460 Lira yapıyor ve sizin söylediğinize göre Psu ya gerek yok 260X alırsam gerek var ordaki diğer kartlara da bir bakın bu arada.

Yaklaşık olarak söyledim 446 Lira.

Yada en iyisi bütün bunları sat bunu al diyosanız:Sony PS4 500 GB Oyun Konsolu (PAL) (CUH-1116 Hatasız ... - Ucuzbudur

Zaten laptop var işimi görürüm masaüstünü oyun oynamak için yükselticektim ekran kartı yetersiz kalıyordu.

Aslında fiyat daha da düşebilir.4+2=6Gb olmuyor mu? Yine Aynı Cl Aynı Mhz.

Neyse konu burada kapanmıştır ben bu kasayı satacağım yerine farklı kasa toplamayı düşünüyorum sinerjiden toplayıp toplayıp farklı konu açacağım çünkü bu bakkal bilgisayarına yeni ve iyi bir psu ve ekran kartı alıp 600 lira vereceğime yeni bilgisayar toplarım daha iyidir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı