i3 4160 işlemci alınır mı?

Veya daha düşük bütçe için:

Yani yaklaşık 1200 Lira bandında CS:GO için güzel değerler alabileceğiniz kart ve işlemcilerdir.

Hocam link atmak serbest mi bilmiyorum ama İstanbul Pendik'te bulunan bir ilan 530TL ve param güvende hizmeti var.

Gördüm şimdi.

Yani yaklaşık 1200 lira bandında CS:GO için güzel değerler alabileceğiniz kart ve işlemcilerdir.

Hocam i7 sizce güvenilir mi?

Yani yaklaşık 1200 lira bandında CS:GO için güzel değerler alabileceğiniz kart ve işlemcilerdir.

Hocam buradaki i7 4820K nasıl bu kadar ucuz anlayamadım bence arızalıdır ve i7 4820K LGA2011 destekli anakartlarda uyumlu.

Gördüm şimdi.

Hocam i7 sizce güvenilir mi?
Hocam dediğim gibi sadece fotoğrafa veya açıklamaya bakarak yorum yapamayız ama satan arkadaştan testlerini isteyebilirsiniz.
Hocam buradaki i7 4820K nasıl bu kadar ucuz anlayamadım bence arızalıdır ve i7 4820K LGA2011 destekli anakartlarda uyumlu.

Hocam bilmiyorum internetten araştırıyorum bende 4. nesil tüm işlemcileri desteklediğini gösteriyor İncehesap. Eğer desteklemiyorsa attığım İ5 Param güvende ile alınabiliyor:

Hocam dediğim gibi sadece fotoğrafa veya açıklamaya bakarak yorum yapamayız ama satan arkadaştan testlerini isteyebilirsiniz.

Hocam bilmiyorum internetten araştırıyorum bende 4. nesil tüm işlemcileri desteklediğini gösteriyor İncehesap. Eğer desteklemiyorsa attığım i5 param güvende ile alınabiliyor:

Param güvende için ek ücret ödüyor muyuz?

Geri
Yukarı