i3 6098p ve RX 470 sistem

Ekran kartında bir sıkıntı var gibi. Çok düşük çıkmış testte de. Aldığınız yer ile iletişime geçin. Durumu izah edin. Aldığınız internet sitesinde siparişiniz hala duruyordur. Oradaki fatura numarası ile almaları gerek. Almazlarsa bile E-Fatura çıkarabilirler mi onu sorun. Veya mail ile faturayı göndermiş de olabilirler. Yardımcı olacaklarını düşünüyorum şahsen.

Sinerji'den almıştım kartı bugün aradım konuştuk. Belgeleri yanımda olmadığından memlekete döndüğümde göndereceğim. Herkese konuyla ilgilendiği için tesekkur ederim. İyi forumlar

Arkadaşlar tekrar merhaba. Öncelikle problem aynı şekilde devam ediyor. Oyundan zevk alamıyorum işkence gibi. Mönitörümü değiştirdim (Dell e2216h). Ekran kartımı garantiye yolladım uzunca bir aradan sonra bügün elime geçti ve test ettim. Problem aynı olduğu gibi devam etmekte. Görüşlerinize açığım. Destek için teşekkürler.

Millet 750 Tİ 6100 ile Low ayarlarda 80 Fps alır ben alıyorum 30-35

Formatı şöyle at; Diski komple biçimlendir yeniden oluştur. Yani C veya D sürücülerini komple sil sıfırdan, yüklü hiçbir şey kalmasın. Eğer formattan sonra Windows aktifleştiriyorsan bu işlemi yapma. Format attıktan sonra sadece MSI Afterburnen programını yükle değerlere bak, yani PC'ye herhangi başka birşey yükleme ki en saf en sade şekilde parçaların durumunu anlayabilelim. GPU-CPU kullanımı ve sıcaklık gene çok yüksekse donanımsal sorun. Bende de bu tarz birşey olmuştu bilgisayara virüs girdiği için. Dediğimi mutlaka denemeni tavsiye ediyorum. @akcann95

İ3 6100 ve RX 470 ile Battlefield 1 DX11'de 70 FPS civarında akıcı bir şekilde oynuyorum. Çatışmanın yoğun olduğu yerlerde 50-60 arasına düşüyor. :)

Sinerji'den almıştım kartı bugün aradım konuştuk. Belgeleri yanımda olmadığından memlekete döndüğümde göndereceğim. Herkese konuyla ilgilendiği için tesekkur ederim. İyi forumlar

Arkadaşlar tekrar merhaba. Öncelikle problem aynı şekilde devam ediyor. Oyundan zevk alamıyorum işkence gibi. Mönitörümü değiştirdim (Dell e2216h). Ekran kartımı garantiye yolladım uzunca bir aradan sonra bügün elime geçti ve test ettim. Problem aynı olduğu gibi devam etmekte. Görüşlerinize açığım. Destek için teşekkürler.

Millet 750 Tİ 6100 ile Low ayarlarda 80 Fps alır ben alıyorum 30-35
Ekran kartı sürücüsünü DDU ile sil ve AMD'nin sitesinden en son sürümü indirip kur. Sorun devam ediyorsa düzgün bir virüs taramasından geçir PC'yi. Sorun hala devam ediyorsa temiz bir format at yani her şeyi silecek şekilde. Sorun hala devam ediyorsa HDD arızalanmıştır muhtemelen.

@Silinen üye valla dileğim o ki bende oynayabilirim inşallah. Bilgisayarcıya verdim son çare olarak 2 aydır artık uğraşıyorum delirdim. Ekran kartınının gelmesini bekledim okadar süre düzelmeyince sinirden tekme atmışım bilgisayara. Umarım duzeltirler. Oyun nickim bu arada Tr_Schutzstaffel ekleyin takım oyunu yaparız.

Msi Rx 470 gaming 4x kartım var benim de. İşlemcim athlon X4 880k ve ben de benzer sorunlar yaşıyorum. Isınma sorunum yok ama GTA 5'te +60 fps almam gerekirken 30-40 fps arası alıyorum. Bizim kart sağlam işlemci istiyor hocam. Çok araştırdım çok şey denedim. İşlemciyi ve anakartı Amazon'a iade edip i5 işlemci alacağım bende. Sizin sorununuz da işlemci ile alakalı görünüyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı