i3 6100 ve 750 Ti sistem GTA 5'te anlık FPS düşmesi

ozan123

Kilopat
Herkese iyi akşamlar i3 6100 işlemcili GTX 750Ti ekran kartlı, 8 GB RAM'li , WD Barracuda (7200 RPM) bir bilgisayara sahibim. Sorunum oyunu kurduğumdan beri düzelmedi ayarları en düşüğe aldığımda ve V-Sync kapalı durumda kart 100+ FPS veriyor ancak ben bunu ekranda öyle bir görüyorum ki ekran kırılmaları çok aşırı fazla ve anlık FPS dropları oluyor. V-Sync açık halde her şey en düşükte şehrin içinde kasmalar oluyor ve bazı yerlerde 60-59-55 FPS arası oynuyor ve bu gözümü rahatsız ediyor. Sizce neden oluyor bu? Yardımcı olursanız mutlu olurum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşletim sisteminiz nedir? En güncel sürücüleri kurduğunuzdan emin olun. FPS'nin 55'e düşmesi ise gayet normal. MSİ Afterburner ile de değerleri paylaşın.

İşletim sisteminiz nedir? En güncel sürücüleri kurduğunuzdan emin olun. FPS'nin 55'e düşmesi ise gayet normal. MSİ Afterburner ile de değerleri paylaşın.
Hocam vsync açık oldugu için 55 e düşünce sankı 100 den 20 ye düşmüş gibi oluyor en yakın zamanda atıcam buraya fotoları İşletim sistemim win8 ancak kms kullanıyorum ama csde etsde falan hiçbir sorun olmuyor

Güç kaynağınının modeli ne ?
Kasaya bağlı zigmatek mıydı neydı tam hatırlamıyorum kusura bakma

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı