Çözüldü i3 7100 GTX 1050 Red Dead Redemption 2 kasma sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

ergencokur

Hectopat
Merhaba arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi RDR2DE kasma sorunu yaşıyorum en düşük ayarda ve 720P'de 30 FPS altına.
Düşüyor çoğu zaman exstra olarak 2 GB RAM kullanılabilir VRAM bölümünde 1600 MB civarı gözüküyor(VRAM'ın hepsini kullanamıyorum). Bunun sebebi nedir?

Sistemim=

Intel Core i3 7100 3.90 GHz 4CPU.
MSI GTX 1050 Gaming 2X overclock Edition 2 GB.
8 GB RAM 2133MHz CL15.
MSI H110M PRO VD Plus.

Çözüm
Öyle de demeyelim. Bu tarz cevap verenlere üsluba uygun ve sonlandırıcı cevap vermek daha iyi. Hayırlı olsun, keyifli Morgan'lar. 😅
rdr2 nin optimizasyonunun kötü olduğunu baştan beri söylüyorum zaten dostum baştan yazdıklarımı okusaydın bunu anlardın ve gtx 1050 çok güçlü bir gpu olmasada ölü bir kart olduğunu kesinlikle inanmıyorum tabi insanın grafik takıntısı yok ise son olarak oyunun optimizasyonu düzeldiğinde ve en kısa sürede düzeleceğine eminim buraya sistemimle video atıcam gtx 1050 ve i3 7100 low grafikler ile 40 fps üstünü aldığımda bu yazdıklarını silmek zorunda kalmassın inşallah hocam beklemede kalın gereksiz ve gerçek olmayan bilgi kirliliğine gerek kalmayacak ;)
Ben arkasındayım. 2C/4T sistemden fazla umutlu olmayın. Ayrıca oyun 2. GTA 4 vakası optimizasyon sorunlarını çözmesini beklemeyin boşuna. 1050 konusuna gelirsek de evet tabirim kesinlikle abartı değil kart günümüz için ölü ve çok değil 1-2 sene sonra tamamen ölmüş olacak.
Gereksiz ve gerçek olmayan bilgi demişsin programların oluşma mantığını kaynak kullanımını modern Thread tabanlı kodlama yapısını bilmiyorsanız benim sorunum değil. Attığım görsel bilgisayar mühendisliği bölümü ders içerik görseli :)

Ben arkasındayım. 2C/4T sistemden fazla umutlu olmayın. Ayrıca oyun 2. GTA 4 vakası optimizasyon sorunlarını çözmesini beklemeyin boşuna. 1050 konusuna gelirsek de evet tabirim kesinlikle abartı değil kart günümüz için ölü ve çok değil 1-2 sene sonra tamamen ölmüş olacak.
Gereksiz ve gerçek olmayan bilgi demişsin programların oluşma mantığını kaynak kullanımını modern Thread tabanlı kodlama yapısını bilmiyorsanız benim sorunum değil. Attığım görsel bilgisayar mühendisliği bölümü ders içerik görseli :)

videoyu bu yazdığın yazıyı etiketleyerek atacağım

videoyu bu yazdığın yazıyı etiketleyerek atacağım
Video atmana gerek yok. Öyle bir şey olmayacak.
Ama eğer istersen Thread ve Multitaskinge dair slaytı atayım buraya :)

Bence derdinizi toplu bir şekilde rockstar a iletin bir e mail atın.Yanlız bunu tek bir kişi yaprsa bir işe yaramaz toplu olarak söyleyin şunu.Yeni oyunları kaldırmayan PC'si olan birisiyim ve iyi ki de sistemim eski ,oh ne güzel hiç kasma derdim yok .Milattan önce çıkmış birkaç oyunda zaten kasmıyor.

Video her şeyin çözümü olur dostum merak etme
Bence derdinizi toplu bir şekilde rockstar a iletin bir e mail atın.Yanlız bunu tek bir kişi yaprsa bir işe yaramaz toplu olarak söyleyin şunu.Yeni oyunları kaldırmayan PC'si olan birisiyim ve iyi ki de sistemim eski ,oh ne güzel hiç kasma derdim yok .Milattan önce çıkmış birkaç oyunda zaten kasmıyor.
Pc Var derdin vae usta

Geri
Yukarı