i3 8100 ve GTX 1060 Battlefield 1 Düşük Performans

@RossKemp Sorun RAM 'de diyorsunuz yani?

@NCSA Gaming App uygulaması şu anda bilgisayarımda bulunmuyor. Bulunduğu zamanda da böyleydi.

RAM aldıktan sonra buraya tekrar yazacağım. Herkese yorumları için teşekkür ediyorum. İyi forumlar. (y):)

Sakın başkalarının gazına gelip ryzen e geçmek için anakart falan değiştirip masrafa girme. i5 8400 ve gtx 1070 bilgisayarımla batterfield 1 yağ gibi oynuyorum ultrada 100fps. i5 işlemci aldığında sistemin canavar olur. i3 8100, gtx 1050ti kartı, özellikle online oynanan işlemciye yüklenen oyunlarda 1060 a zayıf gelir

@darksider Dediğiniz doğru fakat her halukarda 8GB RAM az. 16GB yaptıktan sonra işlemciyi ileride değiştirebilirim. Şimdilik öncelik RAM gibi gözüküyor.
Arkadaşlar Nvidia Geforce Experience ile otimize ettim oyunu. Ayarları 2K'ya çekti bir şeyler yaptı. Oyuna girdiğimde GPU Yüksek CPU %100lere dayanmadı. Video çektim sizin için. Bir de böyle bakar mısınız? Sorun RAM azlığı diyebilir miyiz kesin olarak?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
@darksider @NCSA @midgardian @RossKemp @Sensei Eyüp

Son düzenleme:
@darksider Dediğiniz doğru fakat her halukarda 8GB RAM az. 16GB yaptıktan sonra işlemciyi ileride değiştirebilirim. Şimdilik öncelik RAM gibi gözüküyor.
Arkadaşlar Nvidia Geforce Experience ile otimize ettim oyunu. Ayarları 2K'ya çekti bir şeyler yaptı. Oyuna girdiğimde GPU Yüksek CPU %100lere dayanmadı. Video çektim sizin için. Bir de böyle bakar mısınız? Sorun RAM azlığı diyebilir miyiz kesin olarak?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
@darksider @NCSA @midgardian @RossKemp @Sensei Eyüp

2k ya çekmesinin sebebi gpu yu daha fazla kullanıma zorlayarak darboğazı kısmaya çalışması.

Kısacası sorunun darboğazmış.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı