i3 9100F alınır mı?

Merhabalar. Evet birçok kişi Ryzen tabanlı sistem tavsiye etmiş. Yeni sistem alınacaksa Ryzen tabanlı daha iyi ve performanslı olacaktır ve geliştirmeye açıktır. Fakat bu işler birazda bütçe meselesi. Konu sahibinin bütçesi ve diğer parçaları da önemli bir etken. Benimde bütçem fazla olmadığı için i3 9100F işlemci tercih ettim. Benim işimi görüyor açıkçası. Yazdıklarım yanlış anlaşılmasın illa i3 9100F işlemci önermiyorum. Sadece kullanıcı olarak yorum yapmak istedim o kadar.

Bence alınır. Uygun denk geldiğinde i7 güncellemesi ile iş yapacaktır. Tabi bu durumda beklenti önemli. İ7-2600K ile şu an ben oldukça mutluyum. Yıllar öncesinin işlemcisi olmasına rağmen. Bu biraz beklentinize ve bütçenize kalmış durumda.

Herkesin lafı kendinedir sen yapmış oynayamamışsındır veya yapmamışsındır bilemem ben ne olduğunu soylerim sana karışamam sen fikrini söylersin ben söylerim.
Sende beni susturamazsın eğer yöneticiler bir yanlışın olduğunu görürse onlar yapar.

Bu işlemciye ya da i7 9. nesile hızaşırtma yapılamıyor, ama siz hızaşırtma olduğu için mutlusunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı