i3-9100F sistem görüntü vermiyor

Toland

Kilopat
RAM
2x8 GB 3000Mhz Gskill
SSD veya HDD modeli
HyperX Fury RGB 240GB SSD
Ekran kartı
Msi gtx 1650 super aero itx oc
Anakart
Asus prime h310m-k r2.0
İşlemci
i3 9100f
Bilgisayar kasa kapağı açık ve çalışır durumda iken kedim RAM'lere değdi. Bilgisayarda görüntü gitti ve ne yaptıysam gelmiyor. 2 adet monitörüm var ve bağlı cihaz yok diyorlar. RAM'leri çıkarıp tek tek farklı slotlarda denedim. Bilgisayarın güç tuşuna bastığım anda ekran kartı fanları, işlemci fanı ve kasa fanları sorunsuz çalışıyor. Ben kapatana kadar da girmiyor fakat görüntü alamıyorum. Ekran kartında monitörlerimden bir tanesi DP, diğeri ise HDMI ile bağlı. Önerdiğiniz çözüm var mı? Ona göre direkt servise yollayacağım.
Sistem bileşenleri şu şekilde;
i3-9100F işlemci.
ASUS Prime H310M-K r2.0 anakart.
2x8GB 3000MHz G.Skill RAM.
MSI GTX 1650 Super Aero ITX ekran kartı.
HyperX Fury 240GB RGB SSD.
Seagate 1TB 7200RPM HDD.

Bilgisayar kasa kapağı açık ve çalışır durumda iken kedim RAM'lere değdi. Bilgisayarda görüntü gitti ve ne yaptıysam gelmiyor. 2 adet monitörüm var ve bağlı cihaz yok diyorlar. RAM'leri çıkarıp tek tek farklı slotlarda denedim. Bilgisayarın güç tuşuna bastığım anda ekran kartı fanları, işlemci fanı ve kasa fanları sorunsuz çalışıyor. Ben kapatana kadar da girmiyor fakat görüntü alamıyorum. Ekran kartında monitörlerimden bir tanesi DP, diğeri ise HDMI ile bağlı. Önerdiğiniz çözüm var mı? Ona göre direkt servise yollayacağım.
Sistem bileşenleri şu şekilde;
i3-9100F işlemci.
ASUS Prime H310M-K r2.0 anakart.
2x8GB 3000MHz G.Skill RAM.
MSI GTX 1650 Super Aero ITX ekran kartı.
HyperX Fury 240GB RGB SSD.
Seagate 1TB 7200RPM HDD.
Kabloları bir kontrol edin çıkan falan varmı?

RAM'lerin ucunu silgi ile silmek belki işe yarayabilir ancak en mantıklı çözüm servise yollamak gibi duruyor.

Bunu denedim ama bir sonuç alamadım. Bilgisayarcıya bıraktım bilgisayarı.

Kabloları bir kontrol edin çıkan falan var mı?

Komple söküp tekrar topladım ama bir değişim olmadı.
Ekran kartı hariç bir parça bozuk olsun başka bir dileğim yok şu an.

Yeni konular

Geri
Yukarı