i3-9100F Undervolt yapmak

Asus prime h310M-K
BİOS'a girin işaretlediğim yeri tıklayın silent,turbo, modlarıda olacak fakat isterseniz manuel'de var x sıcaklıkta x fan değeri yapabilirsiniz.
maxresdefault.jpg

@GFYT Merhaba forumda dolaşırken sizin konunuzu gördüm TS kullanmışsınız Core ve CACHE I-150'lere çekmeme rağmen bir değişiklik olmuyor sizde de aynı mı?

@GFYT merhaba forumda dolaşırken sizin konunuzu gördüm TS kullanmışsınız Core ve cache I-150'lere çekmeme rağmen bir değişiklik olmuyor sizde de aynı mı?

Ben 9100F için UV yapmayı doğru bulmuyorum. Fandan gelen ses o kadar fazla değil.

Ben rahatsız olduğumdan işlemci hızını 3.7 GHz'ye sabitledim ki o kadar ses azalması olmadı. Benim size önerim hiç bulaşmamanız.
@GFYT merhaba forumda dolaşırken sizin konunuzu gördüm TS kullanmışsınız Core ve cache I-150'lere çekmeme rağmen bir değişiklik olmuyor sizde de aynı mı?

CPU Core hem de CPU Cache'yi değiştirmeniz lazım. Şu videoyu izleyebilirsiniz;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben 9100F için UV yapmayı doğru bulmuyorum. Fandan gelen ses o kadar fazla değil.

Ben rahatsız olduğumdan işlemci hızını 3.7 GHz'ye sabitledim ki o kadar ses azalması olmadı. Benim size önerim hiç bulaşmamanız.

CPU Core hem de CPU Cache'yi değiştirmeniz lazım. Şu videoyu izleyebilirsiniz;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Neden yanlış buluyorsunuz acaba sebebi var mı?

Geri
Yukarı