İ5 10210U ve MX230 darboğaz yapar mı?

Kayra Sarı

Centipat
Yer
Aydın
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
NVIDIA GeForce MX230 GPU.
i5 10210U 10. nesil CPU.
32 GB DDR4 RAM.
240GB NVMe 2. SSD.

Böyle bir S500 Casper laptop alacağım oyun için kullanmam arada bir girerim en fazla darboğaz çok mu olur performans çok mu düşer emin olamadım.

i5 10210U 10. nesil CPU.
32 GB DDR4 RAM.
240GB NVMe 2. SSD.

Böyle bir S500 Casper laptop alacağım oyun için kullanmam arada bir girerim en fazla darboğaz çok mu olur performans çok mu düşer emin olamadım.

Casper almanızı önermem. Msi, Lenovo ve Asus'a yönelin. Soğutma performansı ve malzeme kalitesi kötü oluyor.

i5 10210U 10. nesil CPU.
32 GB DDR4 RAM.
240GB NVMe 2. SSD.

İşlemci ve ekran kartı mobil için tasarlanan ürünlerdir sıkıntı olmaz yani. Darboğaz kavramını yanlış kullandınız sanırım. Fakat alacağınız bilgisayardan oyun performansı pek beklemeyin Fifa serisi ve Gta 5 oynarsın en fazla. Ayrıca arkadaşın dediği gibi Casper önermem şikayet eden çok. Memnunum diyenler de var ama ben riski göze almazdım.

İşlemci ve ekran kartı mobil için tasarlanan ürünlerdir sıkıntı olmaz yani. Darboğaz kavramını yanlış kullandınız sanırım. Fakat alacağınız bilgisayardan oyun performansı pek beklemeyin FIFA serisi ve GTA 5 oynarsın en fazla. Ayrıca arkadaşın dediği gibi Casper önermem şikayet eden çok. Memnunum diyenler de var ama ben riski göze almazdım.

Bir rekabetçi girsem sizce med ayarlarda kaç FPS alırım?
Da.

İşlemci ve ekran kartı mobil için tasarlanan ürünlerdir sıkıntı olmaz yani. Darboğaz kavramını yanlış kullandınız sanırım. Fakat alacağınız bilgisayardan oyun performansı pek beklemeyin FIFA serisi ve GTA 5 oynarsın en fazla. Ayrıca arkadaşın dediği gibi Casper önermem şikayet eden çok. Memnunum diyenler de var ama ben riski göze almazdım.

Darboğazdan kastım ekran kartı işlemciye yeter mi yetmez mi onu sormak istemiştim.

Casper önermem 1 senedir sorunlarıyla uğraşıorum Nirvana S500 var i78565U 8 GB RAM MX230 M.2 SSD var FPS durumları rezil. Casper'e özel bir şey olduğunu düşünüyorum ilk birkaç ay güzeldi sonradan ne olduysa kötüleşti düzelmedi de garantide de hiçbir şey yapmadan reset atıp geri yolladılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı