Casper Nirvana S500 alınır mı?

astonishedflyer

Hectopat
Daha fazla  
Bütçem 6 bin TL. Hepsiburada'da bunu gördüm fiyat ve özellik dengesi olarak çok iyi geldi gözüme. i5 1135G7, 8 GB 3200MHz RAM, 500GB NVMe M.2 SSD, GeForce MX450 2 GB ekran kartı mevcut. Normalde Casper diye göz ardı ederim ama bu fiyatına göre şu an rakipsiz gözüküyor. S500 kasası nasıl? Kullanıcı yorumlarına baktığımda kimse aşırı şikayetçi değil, alınır mı?

IMG-20210918-WA0000.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyatına göre özellikler iyi olan bir model fakat benzer birçok konuyu da görürsünüz. Kasa kalitesi pek iyi değil. Klasik Casper işte normal şartlar altında para verilip alınmaz. Sonradan menteşe kırıkları ve çökmeler yaşamanız mümkün.

O eski sorunların hiçbiri yeni cihazlarda yok ben birçok kullanıcının yorumlarına incelemelerine baktım yani bence güzel alınır.

Üniversitedeyken(bilgisayar mühendisliği) bir arkadaşımın Casper laptopu bozulmuştu garantisi devam ettiği için garantiye yolladı, cihaz 1 ayda geldi sorun tekrar etti tekrar yolladı, sağ olsun teknik servis 1 dönem cihazı tamir edemedi. Tabi o zamanlar THH'yi falan bilmiyoruz o gün Casper bilgisayar alınmaz düşüncesi aklıma kazındı, şu an teknik servisleri nasıl bilmiyorum ama aldığınız cihazın özellikleri kadar kalitesi ve kalitesi kadar teknik servis hizmeti de önemli( belki de teknik servis hizmeti en önemlisidir).

Minecraft Valorant kaldırır mı Nirvana S500 acaba bu bende alacağım ama karar veremedim masaüstü ya da laptop mu daha iyi bu iki oyuna.

Geri
Yukarı