Casper Nirvana S500 alınır mı?

Hocam sen her şeyin en iyisini biliyorsun. Sana laf yetişmez. Fazla celalleniyorsun. Sana fan boy falan demedik zatende technopc falan en alla sen ya ksksksks. 6500 liralarda dolaşmaya çalışıyorum 9k lık laptop konuşuyorsun o kadar param olsa bende biliyorum ne alacağımı. 7500 e çıksamda yine aynı bu özelliklerde bilgisayar alabiliyorum zaten. 16gb ram yükseltiriz sıkıntı da değil. Ama senin önerdiğin hiç birinin dahili ekran kartı mx 450 nin yanından dahi geçmez.
Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın ne diyeyim. Belli ki söylediklerimi yanlış anlamışsınız. Casper Nirvana'nın mükemmel(!) soğutması ile kolay gelsin diyeyim. Anladığım kadarıyla hiç AMD dahili işlemcili bir laptop kullanmamışsınız. Ben onu anladım bu yazdığınızdan. Başka da bir şey demeyeceğim. Başkaları önersin size.

Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın ne diyeyim. Belli ki söylediklerimi yanlış anlamışsınız. Casper Nirvana'nın mükemmel(!) soğutması ile kolay gelsin diyeyim. Anladığım kadarıyla hiç AMD dahili işlemcili bir laptop kullanmamışsınız. Ben onu anladım bu yazdığınızdan. Başka da bir şey demeyeceğim. Başkaları önersin size.
sinirlenmicem.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı