i5 10300H 100 derece

Hatironn

Hectopat
Arkadaşlar Monster Abra A5 v15.7 cihazına sahibim oyunlarda örnek olarak God of War'da işlemci 3.7-3.8 GHz arasında gidiyordu sıcaklıkları da 80-90 derece arasındaydı. Sıcaklık düşsün diye ThrottleStop ile Core voltaj ve CPU cache voltajı kıstım aşağıya resim bırakacağım. Şimdi sorun şu oyunlarda artık 4-4.1 GHz civarı çalışıyor ama artık 90-100 derece arasında ne yapmalıyım eski haline mi alsam ya da voltajı daha çok mu kısmalıyım. Cihazın içini yeni temizledim ve macunu orijinal MX4 ile değiştirdim.

İşlemcim i5 10300H.
GPU GTX 1650 Ti.
8 GB DDR4 2933MHz RAM.

Dosya Ekleri

• cpu cache.PNG
    cpu cache.PNG
    224,3 KB · Görüntüleme: 19
  • cpu core.PNG
    cpu core.PNG
    220 KB · Görüntüleme: 26
Laptop sogutucu kullanmalısınız

Yapmanız gereken şeyi söyleyeyim satın bilgisayarı. Monster kullanılmaz 80-90 derecede ThrottleStop kullanmaya gerek yok. Monster için 95 altı kabul edilebilir bir değer. Zamanında bende Monster kullandım 97 dereceyi görüyordu işlemci. Kötü bir marka. Şu kasaymış bu kasaymış fark etmez servisleri de bir o kadar kötü.

Laptop sogutucu kullanmalısınız
Soğutucum var

Yapmanız gereken şeyi söyleyeyim satın bilgisayarı. Monster kullanılmaz 80-90 derecede ThrottleStop kullanmaya gerek yok. Monster için 95 altı kabul edilebilir bir değer. Zamanında bende Monster kullandım 97 dereceyi görüyordu işlemci. Kötü bir marka. Şu kasaymış bu kasaymış fark etmez servisleri de bir o kadar kötü.
Ne kadar peki bu cihaz sizce

Ne kadar peki bu cihaz sizce.

Ben Abra A7 v12.2 modelini 2 ay önce 13'e gayet cazip bir fiyata satmayı başardım normalde kazık fiyat ederi 10-11 yani 8'e bile var bu özellikler ama ben Afrika'dan gelmiş Antalya içinde yaşayan bir yabancıya 13'e sattım 😃 bende GTX 1650 Ti / i510300H / 16 GB RAM vardı. 8'e görüyordum bu modeli.

Geri
Yukarı