Metro Exodus'ta i5-10300H 93 derece oluyor

EgeStrqfes

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, konuyu biraz yanlış açmış olabilirim. Şimdiden hepinizden özür diliyorum. PC'min özelliklerinin bu videodakiyle aynı özellikte. 92 derece gösteriyor işlemci. Yani videoda. Ben indirince üstüne fan var şu an bende. Sizce böyle yüksek derecelere çıkar mıyım? Ya da çıktım diyelim, bu değerleri görsem PC'ye büyük zarar gelir mi? Teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

(Bir ek bırakayim, benim laptopum Dell değil. Sadece GTX 1650 Ti, i5-10300H ve 16 GB RAM var Bende'de.)

Laptopumu 29 gün önce aldım. G3 G5 falan kullanmıyorum alta bir not bıraktım. Fanım var, PC'de Turbo fan vs var zaten okumuşsunuzdur.
Bilgisayarı kötülediğimizde neden kızıyorsunuz anlamadım. Bazı gerçekler acıdır, bunu bilin isterim. Soğutması başarılı olmayan bir modeli kullanıyorsunuz ve siz istediniz diye gerçekleri söylemeyecek değiliz.

Laptopumu 29 gün önce aldım. G3 G5 falan kullanmıyorum alta bir not bıraktım. Fanım var, PC'de Turbo fan vs var zaten okumuşsunuzdur.
Bu kadar yeniyse termal macunu eskimemiştir. Açıkçası çok ısınmamasını umut edeceksiniz. Buradan söyleyebileceğimiz başka bir öneri yok. Halihazırda laptop soğutucusu kullanıyormuşsunuz, ayrıca bilgisayar yeni. Umut etmekten başka seçenek yok.

Turbo fan falan göz boyama. Ayrıca bende dedim, arkadaşlar da dedi. Çözümler yazıldı zaten. Laptop yeniymiş macun değişimine gerek yok, soğutucu alın bari. Ayrıca Laptop'u yüksekte tutun, hava almıyorsa cihaz o yüzden ısınıyor da olabilir.

Arkadaşlar ben galiba konuyu yanlış açtım. Teşekkürler, bilgisayar benim değil. Sadece örnek olarak attım lütfen ya. Daha PC'mde yüklü bile değil oyun.

GTA 5 vs gibi oyunlar mı? MC gibi düşük performans gerektiren oyunlar mı?
Metro Exodus un optimizasyonu kötü olduğu için sordum. Gta 5 gibi oyunlarda ısınması nasıl ?

Turbo fan falan göz boyama. Ayrıca bende dedim, arkadaşlar da dedi. Çözümler yazıldı zaten. Laptop yeniymiş macun değişimine gerek yok, soğutucu alın bari. Ayrıca Laptop'u yüksekte tutun, hava almıyorsa cihaz o yüzden ısınıyor da olabilir.

Ama siz anladığınıza emin misiniz arkadaşlar? Lütfen çıldırmak üzereyim. Şu anki PC'm ısınmıyor sorduğum soru bu attığım videodaki arkadaş Dell G3 mü ne kullanıyor. Onun PC 93 derece görüyor benimkini yazdım PC yeni siz Dell'miş gibi yazıyorsunuz benim PC'm Dell değil lütfen.
Metro Exodus un optimizasyonu kötü olduğu için sordum. Gta 5 gibi oyunlarda ısınması nasıl ?
GTA 5'te 60 FPS sabitlemiştim FiveM-GTA 5 Online v.s 70 Gibi birşeydi. Hikayede 65

Ama siz anladığınıza emin misiniz arkadaşlar? Lütfen çıldırmak üzereyim. Şu anki PC'm ısınmıyor sorduğum soru bu attığım videodaki arkadaş Dell G3 mü ne kullanıyor. Onun PC 93 derece görüyor benimkini yazdım PC yeni siz Dell'miş gibi yazıyorsunuz benim PC'm Dell değil lütfen.

Ohooo, siz konuyu baştan yanlış yazmışsınız. Nereden bilelim biz seninkinin de o kadar ısınacağını (ama %99 ısınır), bu forumda kimse müneccim değil anlayın artık. Yükleyin oyunu açın MSI Afterburner'ı bakın sıcaklığa. Bu kadar zor mu cidden? Isınıyorsa açarsınız bir konu biz de yorum yaparız, hatta beni de etiketleyin.

Ohooo, siz konuyu baştan yanlış yazmışsınız. Nereden bilelim biz seninkinin de o kadar ısınacağını (ama %99 ısınır), bu forumda kimse müneccim değil anlayın artık. Yükleyin oyunu açın MSI Afterburner'ı bakın sıcaklığa. Bu kadar zor mu cidden? Isınıyorsa açarsınız bir konu biz de yorum yaparız, hatta beni de etiketleyin.

Bence yanlış açmadım. Yanlış açsam konuyu açmazlardı moderatörler. Alt'ta ben belirttim konuyu yanlış açtıysam ya da hata varsa konuyu silin yoksa bu mesajı silin diye. Hiç düzeltme yapmadan konuyu kabul etmişler. Hem ben konuyu belki bu PC'yi kullanıp sıcaklığı birisi söyler diye yazdım ya da PC'yi kullanmasına gerek yok i5 10300H ısınır mı diye sordum.

Isınırsa koşulsuz iade den yararlanırsınız.

Geri
Yukarı