Ardaack

Decapat
Daha fazla  
RAM
8 GB RAM
Ekran kartı
GTX 1650 Ti
Anakart
.
İşlemci
İ5 10300H
ETS 2'yi dün indirdim orta ayarlarda akıcı bir şekilde oynayabiliyordum ama bugün ne olduysa düşük ayarlarda bile kasıyor 20 FPS alıyorum ama şarja bagladıgımda en yüksek ayarlarda akıcı bir şekilde hiç kasmadan oynayabiliyorum sorun nerede olabilir? Yardımcı olursanız sevinirim.
Bilgisayarımın özellikleri:
  • i5 10300H.​
  • 1650 Ti.​
  • 8 GB RAM.​
  • 500 GB SSD.​

Son düzenleyen: Moderatör:
ETS 2'yi dün indirdim orta ayarlarda akıcı bir şekilde oynayabiliyordum ama bugün ne olduysa düşük ayarlarda bile kasıyor 20 FPS alıyorum ama şarja bagladıgımda en yüksek ayarlarda akıcı bir şekilde hiç kasmadan oynayabiliyorum sorun nerede olabilir? Yardımcı olursanız sevinirim.
Bilgisayarımın özellikleri:
  • i5 10300H.​
  • 1650 Ti.​
  • 8 GB RAM.​
  • 500 GB SSD.​

Adaptöre bağlı iken tüm parçalar tam güç çalışır. Adaptörden çıkarıpta bataryaya geçersen parçalar tam gücünde çalışamadığı için kasar. Bataryada iken isterse RTX3080 Ti olsun 165W ı bırak 45W güç çekemedikten sonra oda kasar.

Ama arkadaşlar ben eski PC dede oynuyordum şarja baglı degilken kasmıyordu bu PC de de dün yükledim kasmadan şarja baglı degilken oynuyordum bugün kasmaya başlamış anladığım bir şekilde ama hepinize çok teşekkür ediyorum kaç gündür sorularını cevaplayan yoktu siz cevap verdiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı