i5 3210M sistemde ETS 2 kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Metinylmz

Decapat
Daha fazla  
RAM
6 GB
Ekran kartı
Radeon 7600M
İşlemci
i5 3210M
Sistem: AMD Radeon 7600M.
i5 3. nesil.
6 GB RAM.
ETS 2 1.48 beta sürümde oynuyorum. PC Windows 8'ken kasma sorunu yoktu 40-50 FPS civari alıyordum fakat Windows 10'a geçince performans bayağı düştü 20 FPS'i gecmiyor. 1.40 sürümune düşürdüm fakat sorun halen geçmedi. Bu kadar performans düşmesi normal mi?

i5 3. nesil.
6 GB RAM.
ETS 2 1.48 beta sürümde oynuyorum. PC Windows 8'ken kasma sorunu yoktu 40-50 FPS civari alıyordum fakat Windows 10'a geçince performans bayağı düştü 20 FPS'i gecmiyor. 1.40 sürümune düşürdüm fakat sorun halen geçmedi. Bu kadar performans düşmesi normal mi?
Normal windows 8.1'e ya da 7'ye geç. Performans ayarları da yap.

i5 3. nesil.
6 GB RAM.

Oyunun grafik ayarlarını düşürün mümkün oldukça ölçeklemeyi düşürmeyi deneyin grafik ayarlarından ETS 2'yi seçip eğer laptop kullanıyorsanız ana ekran kartınızı tam güç verin bunun haricinde YouTube'da Config'ler var onları deneyebilirsiniz.

Normal Windows 8.1'e ya da 7'ye geç. Performans ayarları da yap.

Steam Windows 10 aşağısını desteklemiyor.

Oyunun grafik ayarlarını düşürün mümkün oldukça ölçeklemeyi düşürmeyi deneyin grafik ayarlarından ETS 2'yi seçip eğer laptop kullanıyorsanız ana ekran kartınızı tam güç verin bunun haricinde YouTube'da Config'ler var onları deneyebilirsiniz.

Steam Windows 10 aşağısını desteklemiyor.

Grafikler en düşükte olcekleme de düşük grafik ayarları performansta.

@Metinylmz Sisteminiz 1.48'in minimum sistem gereksinimlerini karşılamıyor. Ne yaparsanız yapın kasma sorunu olacaktır. Daha eski sürümlere dönmeniz lazım, daha düşük sistem gereksinimleri isteyen bir sürüme. Zaten optimizasyon sıkıntıları olan bir oyun ve yıllardır düzeltmek yerine daha beter bozmaya devam ediyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı