i5 10400 98 dereceye çıkıyor

Soğutma performansı olarak 1100TL lik SE 224-XTS arasında ne kadar fark vardır sizce bir karşılaştırma yapabiliyor musunuz?
Hocam 12700K kullanıyorum 2K full ayarlarda çift monitör. Ben daha işlemcinin 60 dereceyi geçtiğini görmedim hiç. Sıvı soğutmanın kule tipinden her zaman performanslı olduğunu söyleyebilirim. Ama diğer ürünü kullanmadığım için net bir şey söylemem doğru olmaz. Benimki sadece bir öneri. Her iki türü de kullanan arkadaş varsa sana kıyaslama yapabilir.

Soğutma performansı olarak 1100TL'lik SE 224-XTS arasında ne kadar fark vardır sizce bir karşılaştırma yapabiliyor musunuz?

Bu arada düzeltiyorum sanırım XTS yeni çıkan versiyon. XT stokta olmadığı için çok fiyatı yükselmiş durumda.

10400F için sıvı soğutma ya da 3000TL'lik soğutmaya hiç gerek yok yapıcağın masraf yerine elindeki işlemciyi değiştirebilirsin veya depolama alabilirsin neye ihtiyacın varsa değişirsin.

10400F için sıvı soğutma ya da 3000TL'lik soğutmaya hiç gerek yok yapıcağın masraf yerine elindeki işlemciyi değiştirebilirsin veya depolama alabilirsin neye ihtiyacın varsa değişirsin.
Aklımda işlemciyi değiştirmek var ama işlemci fiyatları her geçen gün artmaya devam ediyor :D

https://www.akakce.com/islemci-sogu...rgb-white-4pin-pwm-120mm-fiyati,72204659.html Bunu alacağım sanırım.

Bende 10500 var maksimum 75 derece gördüm termal macun kurumuş olmasın.

i5 10400f + rtx 2060 sistemde SE214XT + 7 kasa fanıyla birlikte cs go'da işlemci sıcaklığı 50 dereceyi geçmiyor bende.

Yeni konular

Geri
Yukarı