i5 10500H ve RTX 3060 laptop ne kadar eder?

Devilcry1105

Hectopat
Arkadaşlar sizce i5-10500h işlemci, RTX 3060(105w) ekran kartı, 2x8 RAM, 1 TB SSD+512 GB SSD, 240 Hz ekran, 15.6 inç, Gigabyte marka, İngiltere'den gelme yani Türkiye garantisi yok. 3-4 aylık laptop sizce ederi nedir? Veya bu laptop yerine bu mu alınmalı? 2.el olan laptopun fiyatı 750 TL kadar daha ucuz.

Son düzenleme:
Arkadaşlar sizce i5-10500h işlemci, RTX 3060(105w) ekran kartı, 2x8 RAM, 1 TB SSD+512 GB SSD, 240 Hz ekran, 15.6 inç, Gigabyte marka, İngiltere'den gelme yani Türkiye garantisi yok. 3-4 aylık laptop sizce ederi nedir? Veya bu laptop yerine bu mu alınmalı? 2.el olan laptopun fiyatı 750 TL kadar daha ucuz.
Acer Predator Helios 300 olan model kesinlikle 750 TL'ye değer. Bir kere arada 25W var ve işlemcisi daha iyi, işlemci ve ekran kartını sonradan takamazsınız ama RAM ile depolamayı yükseltebilirsiniz. RAM zaten 16 GB ama çift kanal değil, onu da 16 GB'ı satarsınız onun parası ile 2 x 8 GB RAM alırsınız. Sadece depolama az kalıyor onu da sonradan ekleyin derim.

Ama şimdi bir de 240HZ ekran var, ayrıca bildiğim kadarıyla Gigabyte dizüstü bilgisayarlarda MUX Switch de var... Düşündürmedi değil, @Radeon RX 5500M , hocam sizi çok çağırdım bugün ama gelir misiniz?

Acer Predator Helios 300 olan model kesinlikle 750 TL'ye değer. Bir kere arada 25W var ve işlemcisi daha iyi, işlemci ve ekran kartını sonradan takamazsınız ama RAM ile depolamayı yükseltebilirsiniz. RAM zaten 16 GB ama çift kanal değil, onu da 16 GB'ı satarsınız onun parası ile 2 x 8 GB RAM alırsınız. Sadece depolama az kalıyor onu da sonradan ekleyin derim.

Ama şimdi bir de 240HZ ekran var, ayrıca bildiğim kadarıyla Gigabyte dizüstü bilgisayarlarda MUX Switch de var... Düşündürmedi değil, @Radeon RX 5500M , hocam sizi çok çağırdım bugün ama gelir misiniz?
Hocam size ne kadar teşekkür etsem az açıkçası, 2 3 gündür sürekli cevaplıyorsunuz. Çok teşekkürler.

Acer Predator Helios 300 olan model kesinlikle 750 TL'ye değer. Bir kere arada 25W var ve işlemcisi daha iyi, işlemci ve ekran kartını sonradan takamazsınız ama RAM ile depolamayı yükseltebilirsiniz. RAM zaten 16 GB ama çift kanal değil, onu da 16 GB'ı satarsınız onun parası ile 2 X 8 GB RAM alırsınız. Sadece depolama az kalıyor onu da sonradan ekleyin derim.

Ama şimdi bir de 240Hz ekran var, ayrıca bildiğim kadarıyla Gigabyte dizüstü bilgisayarlarda MUX Switch de var... Düşündürmedi değil, @Radeon RX 5500M, hocam sizi çok çağırdım bugün ama gelir misiniz?

G5 serisinde MUX yok hocam. Ben olsam Predator alırdım.

Hocam bunu öğrendiğim çok iyi oldu, o zaman %100 Predator almalısın dostum...

Hocam sizi tekrar rahatsız ediyorum, tavsiyeleriniz üzerine kesinlikle bu laptopu alacağım ancak internet yerine herhangi bir teknoloji mağazasında var mı? Ben baktım göremedim ancak belki ben tam bakamamışımdır diye size de sormak istedim. Bu arada ekran kartı 105W'mış ama olsun karar verdik bir kere.

Hocam sizi tekrar rahatsız ediyorum, tavsiyeleriniz üzerine kesinlikle bu laptopu alacağım ancak internet yerine herhangi bir teknoloji mağazasında var mı? Ben baktım göremedim ancak belki ben tam bakamamışımdır diye size de sormak istedim. Bu arada ekran kartı 105W'mış ama olsun karar verdik bir kere.

Predator 130W hocam.

Hocam bende öyle biliyordum Trendyol'da soru cevaptan sordum 105W dediler. Ondan dedim.

Hocam peki sizin bildiğiniz herhangi bir teknoloji mağazasında var mı?

Hocam bir arkadaşım Vatan da görmüştü. İnternetten sorgulayarak hangi mağazada var bakabilirsiniz. Ve BIOS güncellemesiyle 130W oldu Predator.

IMG-20210714-WA0015.jpg

Geri
Yukarı