i5-10600 işlemci 100 dereceyi görüyor

Orwin

Picopat
Daha fazla  
i5-10600 işlemci kullanıyorum. Bugün bir kere masaüstündeyken bir kerede FC24 oynarken bilgisayarım kendine restart attı. Sebebi sıcaklıktan diye düşünüyorum. Bugün kasayı açtım ve ilk kez fanı çıkarıp macunu kontrol ettim (macun 8 aylık). Macun tamamen sertleşmemişti, halen macun yapısı çok da olmasa vardı. Sonrasında işlemciyi geri takarken çok zorluk çektim ve hatta 1 ayağını tam yerleştiremeden taktım. Isınmanın sorunu ne olabilir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Sizce ne olabilir 1 ayağını tam yerleştirmeden taktığınız yüzünden olabilir mi?
Bence o yüzden yeni macun sürüp fanı da olması gerektiği gibi takın.

Sizce ne olabilir 1 ayağını tam yerleştirmeden taktığınız yüzünden olabilir mi?
Bence o yüzden yeni macun sürüp fanı da olması gerektiği gibi takın.

Fanı takmaya yaklaşık 1.5 saat uğraştım ve en sonunda en fazla bu şekil takabildim keyfi değil yani.

Fanı takmaya yaklaşık 1.5 saat uğraştım ve en sonunda en fazla bu şekil takabildim keyfi değil yani.

Hocam dalga geçiyorum gibi düşünebilirsiniz ama geçmiyorum.
Şimdi siz keyfi olmadan takamadınız diye işlemci soğuk çalışayım diyemez, o yüzden bir şey yapamayız bu durumda.
Kaliteli macun sürüp fanı bu sefer düzgünce tekrar takın.

Hocam dalga geçiyorum gibi düşünebilirsiniz ama geçmiyorum.
Şimdi siz keyfi olmadan takamadınız diye işlemci soğuk çalışayım diyemez, o yüzden bir şey yapamayız bu durumda.
Kaliteli macun sürüp fanı bu sefer düzgünce tekrar takın.

Fanı hiç çıkarmadan düzgün takılıykende bu değerleri görüyordum ama.

Yeni macun sipariş ettim söyleminizden sonra inşallah fanı takabilirim 🥲

Hocam aldığınız macunu atar mısınız uyduruk saçma sapan bir ürün aldıysanız sorununuz çözülmez diye istiyorum.
Bütçenizide yazarsanız iptal etmeyi önerirsek yerine üründe öneririz.

Bütçeniz artarsa.
Bu ürünü tavsiye ederim size.

Geri
Yukarı