i5-10600KF 70 dereceyi geçiyor

@Berkopat sadece var olmaları bir şey değil, işlevlerini iyi bir şekilde yerlerine getirmeleri gerekli.

Berbat kapasitörler, 12v kanalı verimsiz, Çin malı işçilik falan filan. Gametech PSU kullanan birinin kablosu yanmıştı.

TLP dediğiniz testleri yapıyorum şu ana dek kırmızı olmadı HDD diskinde bitince fotoğrafları iletceğim inşallah sorunu çözeriz.
Bu gözler ne PSU'lar gördü patlayan. Oysaki kaliteli kapasitörleri, eksiksiz korumaları vardı. Bir bildiğimiz var da kötü diyoruz, siz öyle düşünmüyorsanız da bunu bize kanıtlamak zorunda değilsiniz.

Kanıtlamak değil amacım sadece PSU'yu çok kötülediniz ve bende araştırmaya koyuldum ve aldığım sonuçlar bunlar.
@Sir Benjamin sonuçlar bu şekilde ve OSSD'dede bir test yapacaktım onu nasıl yapacağım?
@Berkopat sadece var olmaları bir şey değil, işlevlerini iyi bir şekilde yerlerine getirmeleri gerekli.
@Sir Benjamin sonuçlar bu şekilde ve OSSD'dede bir test yapacaktım onu nasıl yapacağım?

Dosya Ekleri

• HDD.png
    HDD.png
    27,2 KB · Görüntüleme: 13
  • SSD.png
    SSD.png
    26,9 KB · Görüntüleme: 10
  • HDD.png
    HDD.png
    27,2 KB · Görüntüleme: 15
  • SSD.png
    SSD.png
    26,9 KB · Görüntüleme: 8
Son düzenleme:
Disklerde bir şey yok, güzel.
PSU'yu test edelim şimdi.

1649616684743.png

Bunu seçiyorsunuz, sonra altta başlatma tuşu var, ona basınca test açılacak. 30 dakika yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı