i5-1235U ve i5-1335U arasında fark var mıdır?

1235U'ya OC yapmışlar da 1335U olmuş gibi. MHz dışında kayda değer bir fark yok. 3-4K fazladan verilmez tabii ki.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Mimari farkı da var ama ben şahsen sırf mimari için 3-4K fazladan vermem.

Son düzenleme:
1235U'ya OC yapmışlar da 1335U olmuş gibi. MHz dışında kayda değer bir fark yok. 3-4K fazladan verilmez tabii ki.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Mimari farkı da var ama ben şahsen sırf mimari için 3-4K fazladan vermem.
Hocam pek anlamiyorum bunlardan. Islemci gerektiren şeyler yapacagim ama cok bi fark olmuyorsa 1235i alayim?

Hocam alacağınız laptopun linkini atar mısınız?
Bunu uygun gördüm ama duruma bağlı farklı islemcili olani da alabilirim. Kullandigim uygulamada ekran kartı pek önemli değilmiş

Bunu uygun gördüm ama duruma bağlı farklı islemcili olani da alabilirim. Kullandigim uygulamada ekran kartı pek önemli değilmiş
Farklı marka model de olabilir emin değilim ama Lenovo ya da Asus düşündüm.

Hocam eğer RAM sıkıntı değilse bunu da alabilirsiniz, geri kalan bütçenizle 8 GB daha RAM alıp ilave edersiniz. 8 GB RAM 500-800 TL arasında değişiyor.

Hocam eğer RAM sıkıntı değilse bunu da alabilirsiniz, geri kalan bütçenizle 8 GB daha RAM alıp ilave edersiniz. 8 GB RAM 500-800 TL arasında değişiyor.

Yanına bir de ssd falan ekleyecegim. Ayriyetten bunları açınca garantide sorun olmuyor mu? Zaten aldığım yer de sonradan kendi açıp koyuyormus anladigim kadarıyla. Direkt stock hali degil yani 16 ram.

Geri
Yukarı