Elektronik i5-12400F + ARC A770 12.999TL!

Bu şekilde bakıldığında ben tartışmak istemiyorum. A770 için kötü diyorsunuz. Karşılaştırdığınız karta göre performansından bahsediyorum. İşte sorunlar var, Nvidia güven veriyor diyorsunuz. Yahu fiyatına göre sunduğu performans ortada. Sırf Nvidia diye bir şeyler daha iyi olmuyor.
Dostum kart kötü demiyorum bazı şeylerin biraz daha oturması lazım nvidia kanadında yazılım sorunu yaşama durumun olmayacağı için garanti diyorum. Fiyatına göre iyi dediğin kart 5k falan değil solo halde 8k bandında intel aşkınıda içinde yaşa :)

Dostum kart kötü demiyorum bazı şeylerin biraz daha oturması lazım nvidia kanadında yazılım sorunu yaşama durumun olmayacağı için garanti diyorum. Fiyatına göre iyi dediğin kart 5k falan değil solo halde 8k bandında intel aşkınıda içinde yaşa :)
O fiyata gidip 8 gb vramli 3060 ını alıp %20 30 daha az performans al o zaman?

"Sistemin bileşenleri fiyatına göre güzel Arc 770 hariç :D"

Güzelin tersi nedir? Birisi bana anlatsın. "Sistem güzel ama Arc 770 hariç". Bundan ne çıkarılır? Sonrasında RTX 3060 diyorsunuz. Video sunuyorum. Bakın diyorum performansı artmış. Belirttiğiniz kartın önünde. Bazı oyunlarda fark yüksek. Bana diyorsunuz ki "Intel aşkını içinde yaşa".

Sistemim tamamen AMD. Zamanında Nvidia kullandım. Bir kere Intel parçam olmadı. Ama kalkıp bir firma üzerinden güzel, çirkin algısı yapmıyorum. Performansa göre sunduklarına bakıyorum. Kalkıp salt ekran kartı fiyatı üzerinden açıklama yapıyorsunuz. Konudaki Intel ekran kartı ve diğer sistem bileşenlerinin fiyatı ortada. Kartın performansını video ile sundum. Toksik şekilde açıklamanızın sonuna ifade falan koyuyorsunuz. Allah aşkına size bu tartışma biçimini sokakta mı öğretiyorlar? Bunlar nasıl tabirler?

Dostum, Intel aşkı. Forumun tartışma kalitesi bu mu yani?

Yeni konular

Geri
Yukarı