Çözüldü i5 12400F bilgisayar aniden donuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ruffneckx

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Tekniker
Arkadaşlar sistem i5-12400F, ROG STRIX 6750 XT, B660MK4 nette bir yazıyı okurken bir anda fareyi oynatınca veya bir işlem yapınca PC takılıyor hiçbir şey yapamıyorum bazen kendine geliyor bazen uzun sürünce güç tuşundan PC'yi kapatıp açıyorum bunu nasıl çözebilirim?

Arkadaşlar sistem i5-12400F, ROG STRIX 6750 XT, B660MK4 nette bir yazıyı okurken bir anda fareyi oynatınca veya bir işlem yapınca PC takılıyor hiçbir şey yapamıyorum bazen kendine geliyor bazen uzun sürünce güç tuşundan PC'yi kapatıp açıyorum bunu nasıl çözebilirim?
Arkadaşımda RX 6600 var ve aynı sorunu yaşıyor. Sürücüde sıkıntı var yani sistemde bir sorun yok. AMD forumunda konu açılmış bununla ilgili eski sürücüyü kuracaksın.

Artı -1 Eksi
Artı -1 Eksi

Windows güncellemesi yap bende de bu sorun yaşandı ama düzeldi.

RX 6700 XT sistem almıştım 1 hafta sonra satmama neden olan hatanın aynısı buydu sorun şu ki ben güncelleme bile yapamamıştım :D

Windows otomatik olarak en güncel driveri yüklediği için oluyor bu sorun. Eğer birazcık bilginiz olup veya araştırmaya kalkıp çözseydiniz satmanıza sebep olmazdı bu hata.

Windows otomatik olarak en güncel driveri yüklediği için oluyor bu sorun. Eğer birazcık bilginiz olup veya araştırmaya kalkıp çözseydiniz satmanıza sebep olmazdı bu hata.

Kızmayın yav, tanımadığınız normal bir insana karşı çok öfkelisiniz.

Ben çok şahit oldum en küçük hataları, kolayca çözülebilecek olaylar için hiç uğraşmayan insanları. Uğraşmamak ta değil bilgisizlikten oluyor yapacak bir şey yok. Ülkede parası olmayıp, 20K'ya S22 almak yerine iPhone 11 alanlar var.

Adrenalini de yükledi şu an normal kaldırsam yeter mi?

Sisteme ara da bakıyorum gayet normal.

Durum nedir düzeldi mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı