i5 12400F oyunda 100 derece oluyor

İletkenliği düşük bu ürünün.

F/P ürünlerdir ama 1. asıl önerimdir, ikisini de tercih edebilirsiniz.
Hocam yanlış atmışım bende arctic mx4 olanı atıcaktım bendede mevcut çok memnunum.

İletkenliği düşük bu ürünün.

F/P ürünlerdir ama 1. asıl önerimdir, ikisini de tercih edebilirsiniz.
Dostum sence macunla gecermi çünkü kasayı temizlerken fanida soktum icini temizlemek için macun dediğiniz gibi az da olsa kurumuştu temizledim geri taktigimda böyle oldu tam oturduguna eminim ve 100 dereceden inmiyor masaüstündede oyundadada macunu silmeden önce masaüstünde 50-55 di sildim masaüstündede 100 derece sabit oldu korkuyorum bişey oldumu diye

Dostum sence macunla gecermi çünkü kasayı temizlerken fanida soktum icini temizlemek için macun dediğiniz gibi az da olsa kurumuştu temizledim geri taktigimda böyle oldu tam oturduguna eminim ve 100 dereceden inmiyor masaüstündede oyundadada macunu silmeden önce masaüstünde 50-55 di sildim masaüstündede 100 derece sabit oldu korkuyorum bişey oldumu diye
Macunu silmemeniz gerekir, aklınızda bulunsun termal macun kuruduğunda değişim için silinir sadece. Aksi takdirde asla ve asla termal macun silinmez

Macunu sildin ve tekrar macun sürmeden geri mi taktın hocam :D

Macunu sildin ve tekrar macun sürmeden geri mi taktın hocam :D
Şuanda elimde macun yok sipariş vericem bugun fanla beraber sürülen macun vardı

Macunu silmemeniz gerekir, aklınızda bulunsun termal macun kuruduğunda değişim için silinir sadece. Aksi takdirde asla ve asla termal macun silinmez
Tamamdir birazdan sipariş vericem yarına kadar bilgisayarı acmicam

Tamamdir birazdan sipariş vericem yarına kadar bilgisayarı acmicam

Geri
Yukarı