i5 12400F - RTX 4060 sistem alınır mı?

Middovah

Yoctopat

Bu sistemi alacağım, mağazadan ayırttım kesin alabiliyorum ama değer mi acaba?

Kasa ve PSU kalitesiz biraz, açıkçası Power Boost PSU beni biraz korkuttu. Almasam mı acaba ne yapsam? Sisteme zarar verir mi ileride bu PSU, ekran kartı falan yanar mı yani PSU yüzünden? Garanti de karşılar mı bilmiyorum. Şimdi alsam bir dert almasam da bir daha böyle PC gelir mi bilmiyorum. PSU gözümü çok korkuttu.

Bu sistemi alacağım, mağazadan ayırttım kesin alabiliyorum ama değer mi acaba?

Kasa ve PSU kalitesiz biraz, açıkçası Power Boost PSU beni biraz korkuttu. Almasam mı acaba ne yapsam? Sisteme zarar verir mi ileride bu PSU, ekran kartı falan yanar mı yani PSU yüzünden? Garanti de karşılar mı bilmiyorum. Şimdi alsam bir dert almasam da bir daha böyle PC gelir mi bilmiyorum. PSU gözümü çok korkuttu.

Vatandan alma gibi bir zorunluluğun alabilirsin fakat Power Boost diye illa sorun çıkartacak diye bir olayda yok ileride değiştirebilirsin.

Normal fiyat, alabilirsin. Ama PSU sonradan degistir derim.

Vatandan alma gibi bir zorunluluğun alabilirsin fakat Power Boost diye illa sorun çıkartacak diye bir olayda yok ileride değiştirebilirsin.
İleride derken? Garanti süreci bitene kadar götürür mü beni mesela? Ya ekran kartına falan zarar verir diye korkuyorum biraz.
Vatanda alma zorunluluğum yok. Elimde 7 aylık 500w cougar psu var onu takmak daha mı mantıklı olur acaba? Powerboost ne kadar götürür acaba.

Geri
Yukarı