i5 12400F sistem vs R5 5600 sistem

Bütçe
23000
mATX ama bu da olabilir ben o anakartı 1600'e almıştım.

Yapmayın gözünüzü seveyim benchmarka bakın bakayım 3060 Ti mı daha iyi yoksa RX 6700 XT mi?

AMD nefretinizi bir kenara bırakıp ksyi doğru yönlendirin lütfen.

O kadar para verip sistem toplayacaksa bırakın ATX anakart alsın mATX alıp o sisteme hakaret etmesin

AMD nefretinizi bir kenara bırakıp ksyi doğru yönlendirin lütfen.

Yahu AMD nefretim yok ama ekran kartında AMD iyi değil siz de şu sapma şeyi anlayın artık be. AMD gitsin işlemci üretsin zira orada rakipsizler ancak ekran kartına NVIDIA ne yaparsa AMD de aynısını yapmaya çalışıyor. FSR dedikleri tamamen leş bir sistem. İnternette DLSS ile karşılaştırmalarına bakın. Göze hangisi daha çok hitap ediyor.

Yapmayın gözünüzü seveyim benchmarka bakın bakayım 3060 Ti mı daha iyi yoksa RX 6700 XT mi?

Kafa kafaya 3060 Ti ile RX 6700 XT 3060 Ti daha iyi değil:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yahu AMD nefretim yok ama ekran kartında AMD iyi değil siz de şu sapma şeyi anlayın artık be. AMD gitsin işlemci üretsin zira orada rakipsizler ancak ekran kartına NVIDIA ne yaparsa AMD de aynısını yapmaya çalışıyor. FSR dedikleri tamamen leş bir sistem. İnternette DLSS ile karşılaştırmalarına bakın. Göze hangisi daha çok hitap ediyor.

Ben ekran kartımdan memnunum ve diğer alıcılara memnuniyetle önerebilirim. FSR yeni çıkmış bir sistem DLSS 2 yıldır piyasada daha gelişmiş olması normal. DLSS ilk çıktığında beterdi.

Hocam 23.000'e sen nasıl bir sistem önerirsin?

Ekstra olarak
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
sence bu videodaki veriler ne kadar doğru?

Yeni konular

Geri
Yukarı