i5 2320 ile GTX 1650 Uyumlu mu?

Hanımefendi, bütçenizden biraz ayırarak SSD teknolojisini görmenizi diliyorum. Bunların hepsine yeterlidir ama paranızın birazını çöpe atmış olursunuz.
128gb ssd var elimde ekran kartı aldıktan sonra kuracağım ^^ bilgisiz biri olduğum için onu da internetten saatlerce nasıl kullanabileceğimi bakıyorum

enes.wtp İnstagram üzerinden istek yollarsanız istediğiniz saatte danışabilirsiniz. Forumdan insanlarla tanışıp sistem için yardımcı olduğum ve kablo, vida gibi küçük ihtiyaçları kargoladığım arkadaşlar var.

enes.wtp İnstagram üzerinden istek yollarsanız istediğiniz saatte danışabilirsiniz. Forumdan insanlarla tanışıp sistem için yardımcı olduğum ve kablo, vida gibi küçük ihtiyaçları kargoladığım arkadaşlar var.
Üzgünüm instagram kullanmıyorum. Fakat Diesel Lady#5822 Discord.gg üzerinden iletişime geçebilirsiniz
1574074446303.png
1574074446303.pngHayatımda ilk defa bir yanmış kartı tekrar takıyım belki olur diyip çalıştırdım, inanılmaz bir şey gerçekten kapkara kart, çalıştı ya ve gayet düzgün çalışıyorbir kaç günlük ömrü vardır ama hayretler içindeyim gerçekten.
Merak ettiğim bir şey daha var.
Sapphire Nitro+ Amd Radeon RX 570 4GB 256Bit GDDR5
bu kartı almayı düşünüyorum daha performanslı bir soğutmaya sahipmiş arada 50 tl farkı var fakat anlamadığım, GDDR5 nedir? yada anakartıma ayını şekilde oturur mu ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Üzgünüm Instagram kullanmıyorum. Fakat diesel lady#5822 Discord. GG üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Eki Görüntüle 461511Eki Görüntüle 461511hayatımda ilk defa bir yanmış kartı tekrar takıyım belki olur deyip çalıştırdım, inanılmaz bir şey gerçekten kapkara kart, çalıştı ya ve gayet düzgün çalışıyorbirkaç günlük ömrü vardır ama hayretler içindeyim gerçekten.
Merak ettiğim bir şey daha var.
Sapphire Nitro+ AMD Radeon RX 570 4 GB 256Bit GDDR5
Bu kartı almayı düşünüyorum daha performanslı bir soğutmaya sahipmiş arada 50 TL farkı var fakat anlamadığım, GDDR5 nedir? Ya da anakartıma ayını şekilde oturur mu?

Aslında GDDR5 her anakartta oturur... Bu arada mesajlarıma da bakarsan sevinirim.

Geri
Yukarı