i5-2450M sistemde Windows 7'den 8.1'e geçilmeli midir?

Merhaba, şu anda Windows 7 kullanıyorum ve alakasız çok RAM falan yiyor. 8.1 geçmeli miyim?

Bilgisayar özelliklerim:
  • İşlemci: i5-2450M CPU 2.50GHz
  • RAM: 4 GB.
  • Ekran kartı: GT520M.
  • 500GB SSD.

i5 2500 Sistemde Windows 10 kullanıyorum SSD n var kesinlikle 10'a geç (hiç kasma gibi şeyler yaşamıyorum)

Bende 1.nesil laptop var Windows 21h2'de %30'larda geziyordu. (ama ben Update'i her bittiğinde 1 ay erteleyip duruyordum)
kanka bide update olalı 2 sene oldu şimdi o sürümü büyük ihtimal bulamam güncellenmiştir

i5 2500 Sistemde Windows 10 kullanıyorum SSD n var kesinlikle 10'a geç (hiç kasma gibi şeyler yaşamıyorum)
kasmıyor mu hiç bilgisayarın

bir ara tekrar yüklemiştim boşta %85e kadar çıkmıştı CPU
O zaman yukarıda söylenen mesajdaki gibi Windows Update Destroyer var, DWS var, Debloater var var da var yani. Ya da benim gibi performance edition bir Windows 10 Home SL kurarsın.

Windows 10 deneyebilirsin. Yorumlarda da dedikleri gibi home sürümüne geç ama pro kurma. Windows 10 SSD'lerin potansiyelini daha iyi kullanıyor Windows 8.1'e göre.

Internette araştırırsan windows 10 debloater diye bir çok gereksiz Windows uygulaması ve servisini kapatmanın yolunu bulabilirsin. İşlemcini rahatlatır.

Ve ben hiç kasmadan kullanyorum. Windows Update'im açık. Sürekli sistemi güncellerim.

O zaman yukarıda söylenen mesajdaki gibi Windows Update Destroyer var, DWS var, Debloater var var da var yani. Ya da benim gibi performance edition bir Windows 10 Home SL kurarsın.
benim istediğim pcyi kullanırken fazla boşta fln cpu yememesi kasmaması zaten fazla birşey yüklemiyorum

Windows 10 Home SL değil mi?

Yok normal Pro versiyon.

1677436326477.png

Geri
Yukarı