i5 3210M laptopa Windows sürümü önerisi

Kerebich

Centipat
Daha fazla  
Selamlar,

Yaklaşık 8-9 senedir Lenovo IdeaPad Z580 dizüstü bilgisayarını kullanıyorum. İlk aldığım günden bu yana bilgisayarıma herhangi bir format atmadım ama artık bayağı format istediğini söyler duruma geldi. Bilgisayarımda şu an Windows 8 Single Language yüklü ve format atarsam da lisanslı bir sürüme geçmek istiyorum ancak bu konularda bilgim olmadığı için hangi sürümü yüklemeliyim vs. hiçbir fikrim yok maalesef.

Özellikler.png

Sistem özelliklerim bu şekilde. Bilgisayarımı oyun oynamak için, okul ve kişisel işlerim için, sosyal medya ve benzeri uygulamalar için yani her türlü gereksinimim için kullanıyorum. O yüzden şu an gösterdiği performanstan daha iyi bir sonuç alabileceksem benim için daha iyi olur.

Bilen arkadaşlardan ricamdır bu özelliklere sahip bir bilgisayara hangi Windows sürümünü önerirler?

Şimdiden yardımlarınız, yorumlarınız için teşekkür ederim.

İyi, sağlıklı günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar,

Yaklaşık 8-9 senedir Lenovo Ideapad Z580 dizüstü bilgisayarını kullanıyorum. İlk aldığım günden bu yana bilgisayarıma herhangi bir format atmadım ama artık bayağı format istediğini söyler duruma geldi. Bilgisayarımda şu an Windows 8 Single Language yüklü ve format atarsam da lisanslı bir sürüme geçmek istiyorum ancak bu konularda bilgim olmadığı için hangi sürümü yüklemeliyim vs. hiçbir fikrim yok maalesef.

Eki Görüntüle 869735

Sistem özelliklerim bu şekilde. Bilgisayarımı oyun oynamak için, okul ve kişisel işlerim için, sosyal medya ve benzeri uygulamalar için yani her türlü gereksinimim için kullanıyorum. O yüzden şu an gösterdiği performanstan daha iyi bir sonuç alabileceksem benim için daha iyi olur.

Bilen arkadaşlardan ricamdır bu özelliklere sahip bir bilgisayara hangi Windows sürümünü önerirler?

Şimdiden yardımlarınız, yorumlarınız için teşekkür ederim.

İyi, sağlıklı günler.

SSD niz var mı?

Geri
Yukarı