i5-3210M sistem için Windows 10 vs Windows 8.1

Hocam uygulamada hem şuanki korsan windows 8.1 in keyi hem de yanında parantez içinde bios oem key yazan bir key var. şimdi ben microsoftun sitesinden 8.1 i sıfır kurulum yapıp bu yanında bios oem key yazan yeri key olarak yazsam kalıcı olarak kullanıyorum yani? @VP67
Yaptığın adımları buradan yazarsan elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Ve hocam Discord adresiniz varsa oradan destek verme olasılığınız var mı?

Hocam uygulamada hem şuanki korsan windows 8.1 in keyi hem de yanında parantez içinde bios oem key yazan bir key var. şimdi ben microsoftun sitesinden 8.1 i sıfır kurulum yapıp bu yanında bios oem key yazan yeri key olarak yazsam kalıcı olarak kullanıyorum yani? @VP67
Şuanki korsan oem key haricince başka key var mı? Product key kısmına bakacaksın. Sen o key'i bir not edip bir de CMD'den oem key öğrenmeyi yap. Onu da şuradan bakarak yapabilirsin:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu anki korsan OEM Key haricince başka Key var mı? Product Key kısmına bakacaksın. Sen o Key'i bir net edip bir de CMD'den OEM Key öğrenmeyi yap. Onu da şuradan bakarak yapabilirsin:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Korsan Key haricinde yanında BIOS OEM Key yazan bir Key var hocam.

Tamamdır o senin laptopu ilk aldığın zamanki lisans Key'in. O Key'i format sırasında giriyorsun. Şuradan Windows 8.1 indirebilirsin.

Sürüm; Windows 8.1 Single Language,
Ürün dili; Türkçe,
64 Bit İndir.

Windows kurulumu nasıl gerçekleşecek? İndirip ISO dosyasını açsam yeter mi? Yoksa flaşa falan mı yazdıracağım? Eğer ikinci ise işim zor :D Ve sıfır format ile sıfırlanmadan Korsan'ın KMSpico dosyaları silinmiyormuş sanırsam.
Tamamdır o senin laptopu ilk aldığın zamanki lisans Key'in. O Key'i format sırasında giriyorsun. Şuradan Windows 8.1 indirebilirsin.

Sürüm; Windows 8.1 Single Language,
Ürün dili; Türkçe,
64 Bit İndir.

İlk defa format atacağım için heyecanlıyım açıkçası, ve kurulum rehberi gibisinden yerde ilk kez kuracaksanız Key'e ihtiyacınız olacaktır falan diyor. Şimdi bu kurunca direkt gidip korsan Key'i etkinleştirmesin benden habersiz?

Yeni konular

Geri
Yukarı