i5 3230M sistemde Windows 10 kasıyor

Funny Valentine

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, 1 gün önce bilgisayarımı Windows 10'a güncelledim ama aşırı bir şekilde takılma sorunu var. Nedeni nedir?

Laptop:
  • Intel HD 4000
  • AMD 7670M 2 GB DDR3
  • 4 GB RAM
  • i5 3230M
  • 1 TB HDD

Tek sorun SSD HDD'niz muhtemelen 5200 RPM 7200 RPM olsaydı biraz daha idare edebilirdi.

HDD var sisteminizde. HDD, Windows 10'u güzelce çalıştıracak kadar hızlı değil. Ayrıca RAM'de Windows 10 için en düşük RAM boyutu. Çözümü bir 250 GB'lik SSD almak ve bir 4 GB RAM daha almak.

HDD olduğu için kasıyor. PC boştayken RAM çok sıkıntı vermez ama birkaç uygulama açıksa kasma yapabilir. Ama sorun bence HDD kaynaklı.

Merhaba, 1 gün önce bilgisayarımı Windows 10'a güncelledim ama aşırı bir şekilde takılma sorunu var. Nedeni nedir?

Laptop:
  • Intel HD 4000.
  • AMD 7670M 2 GB DDR3.
  • 4 GB RAM.
  • i5 3230M.
  • 1 TB HDD.

Hocam bu sisteme bunu öneririm.

Win 8.1 ile yakın bir performans oluyor. Ben oyunlarda Win 8.1'e kıyasla daha yüksek bir FPS almıştım.
HDD ile bile rahat kullanabilirsiniz.

Tamamdır 120 GB SSD alacağım RAM'E param olunca bakarım teşekkürler.
HDD nedeni. SSD alamayacaksanız Windows 8.1 kurun.

HDD ve RAM kaynaklı. Eğer donanımsal olarak yükseltmezseniz Windows 8.1 daha iyi olur.

Tek sorun SSD HDD'niz muhtemelen 5200 RPM 7200 RPM olsaydı biraz daha idare edebilirdi.

HDD var sisteminizde. HDD, Windows 10'u güzelce çalıştıracak kadar hızlı değil. Ayrıca RAM'de Windows 10 için en düşük RAM boyutu. Çözümü bir 250 GB'lik SSD almak ve bir 4 GB RAM daha almak.

HDD olduğu için kasıyor. PC boştayken RAM çok sıkıntı vermez ama birkaç uygulama açıksa kasma yapabilir. Ama sorun bence HDD kaynaklı.

120 GB SSD alabilirsiniz RAM alacağınıza.

Hocam bu sisteme bunu öneririm.

Win 8.1 ile yakın bir performans oluyor. Ben oyunlarda Win 8.1'e kıyasla daha yüksek bir FPS almıştım.
HDD ile bile rahat kullanabilirsiniz.
Hocam hazır burdayken w10 5 dk sonra mavi ekran veriyor hata kodu.( NPC Watch Dog)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı