i5 3330 sistem yükseltme

Hangbao

Kilopat
Eski bir toplama sistemim mevcut, tekrardan sıfırdan toplamayı düşünüyorum. Lakin mevcut sistemimde iyileştirmeler yapılabilir mi?
  • ASUS P8H61-M LX3 PLUS anakart
  • i5 3330 3.0 GHZ 6 MB işlemci
Aklımda GTX 750 Ti sipariş etmek var, acaba olur mu? Bu sistem eski olduğu için maksimum performanslı ürün denemek veya takmak istemiyorum şahsen. Bu konuda yardımcı olabilecek kişilere şimdiden teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçen yetiyorsa GTX 1050 Ti koyabilirsin ve SSD yoksa SSD ekleyerek sisteme hız katarsın. Eğer bütçen GTX 750 Ti'a yetiyorsa oda güzel bir tercih olur.

Bütçen yetiyorsa GTX 1050 Ti koyabilirsin ve SSD yoksa SSD ekleyerek sisteme hız katarsın. Eğer bütçen GTX 750 Ti'a yetiyorsa oda güzel bir tercih olur.

Peki bu işlemci kaldır mı acaba, herhangi bir güç kaynağı gerekir mi ekstra. Akabinde anakart uyum sağlar mı bu konuda yardımcı olabilirsen sevinirim, teşekkürler

İşlemcin kaldırır ve anakart ile uyum sağlar. Şuan kasada nasıl bir güç kaynağı var acaba?

Güç kaynağını da değişmen lazım mümkünse sertifikalı al. 500W güç kaynağı rahatlıkla işini görecektir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı