i5-3470 Sistem Assetto Corsa'yı kaldırır mı?

Doğa Aden

Decapat
Daha fazla  
RAM
8 GB
SSD veya HDD modeli
128 GB SSD 500 GB HDD
Ekran kartı
NVIDIA GeForce GT 420
İşlemci
İntel Core İ5-3470 CPU 3.20 GHz
Benim bilgisayarım Assetto Corsa'yı kaldırır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Assetto Corsa'nın çalışabilmesi için minimum sistem gereksinimleri;
  • MINIMUM:
    • Processor: AMD Athlon X2 2.8 GHz, Intel Core 2 Duo 2.4 GHz
    • Memory: 2 GB RAM
    • Graphics: DirectX 10.1 (e. G. AMD Radeon HD 6450, NVIDIA GeForce GTX 460)
    • DirectX: Version 11
    • Network: Broadband Internet connection
    • Storage: 15 GB available space
    • Sound Card: Integrated
    • VR Support: SteamVR or Oculus PC. Keyboard or gamepad required
@Doğa Aden gördüğüm kadarıyla, ekran kartınız yüzünden problem yaşayacaksınız. Minimum GT460 istiyor oyun, sistemin gerisi sorun yaratmayacaktır.

Son düzenleme:
Kaldırır hocam düşük ayarlarda rahatlıkla oynarsınız. Belki çok küçük drop girer.

Yanlış bilgilendirme yapıyorsunuz. Oyunun sitesinde minimum gereksinimlerle yayınlanmış olan sistem gereksinimi GTX460 ekran kartı önermekte. Bu da daha düşük sistemde kesinlikle 50-60 FPS altında performans alacağı demektir.

800x600 en düşük grafiklerde oynarsın diye düşünüyorum ama düşük performans alabilirsin onu da söyleyeyim. Ekran kartı gerçekten çok zayıf. GTX 460 olacak bu arada minimum sistem gereksinimlerinde yanlış yazmışlar. GTX 460 ve GT 420 ile arasında 2 kat performans farkı var.

Hocam bende de GT 610M vardı ben 30 FPS 1280 720'de oynuyordum ki bende 4 GB RAM Intel Pentium B960 varken.

Yanlış bilgilendirme yapıyorsunuz. Oyunun sitesinde minimum gereksinimlerle yayınlanmış olan sistem gereksinimi GT460 ekran kartı önermekte. Bu da daha düşük sistemde kesinlikle 50-60 FPS altında performans alacağı demektir.

Sonda ne dedim hocam azıcık drop girebilir dedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı