i5 3470 Sistem Upgrade

Sana söylüyoruz ekran kartın bütün performansla çalışır anakartında, gidip yine anakart alıyosun. İşlemci+anakart birlikte alınır alındığında. Taksit-taksit iş yapmanın anlamı yok! 1300 tl ye Corsair VS 650, GTX 770, ZALMAN Z11 (PENCERELİ KASA!!!!) sığdırmışdım. Hatta biraz para da kalıyordu. Evga süper marka ama, bu fiyatla onu alırsın iyi olmaz. Neyse naparsan yap, bana ne.

Sana söylüyoruz ekran kartın bütün performansla çalışır anakartında, gidip yine anakart alıyosun. İşlemci+anakart birlikte alınır alındığında. Taksit-taksit iş yapmanın anlamı yok! 1300 tl ye Corsair VS 650, GTX 770, ZALMAN Z11 (PENCERELİ KASA!!!!) sığdırmışdım. Hatta biraz para da kalıyordu. Evga süper marka ama, bu fiyatla onu alırsın iyi olmaz. Neyse naparsan yap, bana ne.
Anakart meselesi bi arkadaş yüzünden aklıma takılmıştı. Şimdi karar verme aşamasındayım. Evga gtx760 la Msi gtx770 arasında çok fark yoksa 760 tercih edeceğim. Biraz benchmarkları filan araştırayım. Teşekkür ederim herkese .

Arkadaş yükseği varken niye aşagısını alasın? Evga parayı saymayanlar için. EVGA 760la ASUS 760 arasında dağlar kadar fps farkı yok zaten.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı