i5 3470 Sistem Upgrade

garipbey

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar, geçen sene bu zamanlar böyle bir sistem aldım :
  • i5 3470 3.2 ghz işlemci
  • 8 gb RAM bellek (markasını filan bilmiyorum)
  • 1 TB HDD
  • Amd Radeon HD 7570 ekran kartı
  • ECS H61H2-MV anakart (mini-ITX)
  • 300W PSU
Hazır bir sistem güncel oyunlarda filan sıkıntı yaşıyorum, oyun oynamak için 1350 TL bütçe ile bu bilgisayarı upgradelemek istiyorum. Burdaki bazı arkadaşların yardımıyla şöyle bir şey oluşturdum:

BXbrPg.png

Şu anki kasaya ekran kartı ve anakart sığmayacak, kasayıda değiştirmem gerek fakat 105 TL bütçem kaldı, bana bir kasa önermenizi istiyorum, bir de son kez kontrol yapar mısınız bütün parçalar uyacak mı diye, bu arada montajı tek başıma yapabilir miyim (daha önce hiç yapmadım fakat bir ton video izlemişliğim var) ? Kasada bütçemi en fazla 150 TL yapabilirim, ekran kartı çıkana kadar .. Gösterişi seven bir insanım, pencereli olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler, iyi forumlar ..

Sorularıma cevap bulamadım ama.

Bune kardeşim ya, adam 10000 TL bütçe ayırdı diye 10 dakkada 100 mesaj aldı biz 1000 TL bütçe ayırdık bi saatte 5 mesaj alamadık :(

İşlemci nereden çıktı !? takmışsınız bir M5A97 R2.0. Güç kaynağınada ihtiyacım var, sadece 2-3 soruya cevap istedim yahu.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı