i5 3470'e RX 6500 takılır mı?

bada441144

Decapat
Daha fazla  
Şu an elimde i5 3470'li sistem var şu an RX6500 XT alacağım yaza doğru da anakart işlemci RAM alacağım fakat şu an RX6500 alsam ve taksam ekran kartında problem yasar miyim?

Sorunuzun cevabı hayır, ekran kartında bir problem yaşamazsınız. Neden yaşayasınız ki? Sadece istediğiniz performansı alamayabilirsiniz o kadar.

Şu an elimde i5 3470'li sistem var şu an RX6500 XT alacağım yaza doğru da anakart işlemci RAM alacağım fakat şu an RX6500 alsam ve taksam ekran kartında problem yasar miyim?

i5 3570 ve RX 580 8 GB ile darboğaz yaşıyorum ayrıca kartlarımız birbirine yakın performanslı diye biliyorum mutlaka darboğaz olacaktır performans kaybı olur ama zarar vermez.
Undervolt yaparak elimden geldiğince dengelemeye çalıştım sen de yapabilirsin ya da.
Oyunlarda yükü karta atıp (grafikleri high Ultra yapıp) oynayabilirsin.

Darboğaz olurcaktır ama ilerleyen zamanlarda sistemi geliştirmeye bakarsan iyide olur.

Yaza doğru işlemci anakart ı yükselteceğim.

Sorunuzun cevabı hayır, ekran kartında bir problem yaşamazsınız. Neden yaşayasınız ki? Sadece istediğiniz performansı alamayabilirsiniz o kadar.

Teşekkürler.

i5 3570 ve RX 580 8 GB ile darboğaz yaşıyorum ayrıca kartlarımız birbirine yakın performanslı diye biliyorum mutlaka darboğaz olacaktır performans kaybı olur ama zarar vermez.
Undervolt yaparak elimden geldiğince dengelemeye çalıştım sen de yapabilirsin ya da.
Oyunlarda yükü karta atıp (grafikleri high Ultra yapıp) oynayabilirsin.

RX 580 hangi marka internette hep bilinmedik markalar var.

Yaza doğru işlemci anakart ı yükselteceğim.

Teşekkürler.

RX 580 hangi marka internette hep bilinmedik markalar var.

Ben 2019 yılında almıştım XFX marka ki memnunum internetteki çoğu RX580 kartlara göre daha yüksek clocklu şekilde gelmişti hala aynı şekilde kullanıyorum.
Bir ara 3900 TL'ye Afox marka RX 580 satıyorlardı Afox önermem normalde ama N11 dekine bakabilirsiniz söylediğiniz o markaya göre iyidir performansıyla ilgilide youtubede video vardı.
11 11 kuponuyla 111 lira civarı indirim oluyordu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yok satın almak için sadece jieshou diye bir marka satıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı