i5 3470S ve GT 630M Oyun Performansı Nasıldır?

aslanksahinn

Kilopat
Daha fazla  
  • Windows 10 Home Single Language
  • Intel Core i5-3470S CPU @ 2.90GHz
  • 8,00 GB RAM
  • 64 Bit İşletim Sistemi x64 tabanlı işlemci
  • GeForce GT 630M
  • Toplam Kullanılabilir Grafik Belleği: 5102 MB
  • Ayrılmış Video Belleği: 1024 MB
  • Sistem Video Belleği: 0 MB
  • Paylaşılan Sistem Belleği: 4078 MB

Sizce oyunlar için yeterli midir, ayrıca bir de ayrılmış video belleği veya diğer özellikler ekran kartını nasıl etkiliyor, daha fazla performans almak için nasıl bir yöntem izleyebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sistemle Battlefield 4'ü hiç sıkıntısız bir şekide oynuyorum, Battlefield Hardline'ı sıkıntısız oynayabilirmiyim? Battlefied 1 için de soruyorum oynayabilirmiyim?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
. Bu videoyu koydum çünkü arkadaş videoyu kendisi çekmiş. Buda gerçek performansı ortaya sunar. Hardline ve BF1'i düşük ayarlarda oynayabilirsin.

Hocam arkadaşın bilgisayarı laptop.
Bilgisayarım laptop değil All in One pc

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
. Bu videoyu koydum çünkü arkadaş videoyu kendisi çekmiş. Buda gerçek performansı ortaya sunar. Hardline ve BF1'i düşük ayarlarda oynayabilirsin.
Birde ben h1z1 oyununu oynayabilirmiyim sorunsuz?

Oynarsın ama ayarları gerçekten kısarak oynarsın. Bu da seni tatmin ederse sıkıntı çıkarmaz.
Birde The Elder Scrolls Online Oynayabilirmiyim bu sistemle?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı