i5 4430 işlemciye GTX 1070 veya GTX 1060 Almak

1060'da yapmaz daha eski model İ5 işlemcisi olan biride sormuştu youtube'da videolara bakmıştım yapmıyordu. Senin işlemci 2013 yılında çıkmış bunda hiç yapmaz.

GTX 1060 tan vageçtim ileriye dönük olarak RX 480 tercih ettim hemde daha ucuz :)

GTX 1060 tan vageçtim ileriye dönük olarak RX 480 tercih ettim hemde daha ucuz :)
Birde RX480 için monitör önerirseniz sevinirim.

arkadaşlar benimde bir sorum olacakben bilgisayar toplayacam amd a10 7890k buna r7 250 ddr5 ekran kartı takıp dual graphics yapıcam 8 gb ram 2400 mhz cift kanal 120 gb ssd 1 tb hardisk ve oyuncu anakartı 2400 mhz fm2 soket size sorum bu beni kac sene götürür yeni çıkaçak oyunları oynatırmı 1-2 seneye kadar çıkan oyunları ve r7 250 ddr 5 ile dual graphics olurumu araştırdım ama bulamadım çevaplarsanız sevinirim

arkadaşlar benimde bir sorum olacakben bilgisayar toplayacam amd a10 7890k buna r7 250 ddr5 ekran kartı takıp dual graphics yapıcam 8 gb ram 2400 mhz cift kanal 120 gb ssd 1 tb hardisk ve oyuncu anakartı 2400 mhz fm2 soket size sorum bu beni kac sene götürür yeni çıkaçak oyunları oynatırmı 1-2 seneye kadar çıkan oyunları ve r7 250 ddr 5 ile dual graphics olurumu araştırdım ama bulamadım çevaplarsanız sevinirim
konu açarsan daha iyi yardımcı olabilirler

lütfen biri artık cevaplasın ... Son kararlarıma göre Sapphire rx470 4gb Nitro OC alacağım ve bu ekran kartına PSU ve Kasa önerisi istiyorum birde rx480 i5 4430s ile darboğaz yapar mı ????

Bu sistemi sürekli güncelleyip duracağına Gtx 1050 Ti al. 3-4 sene sonra komple yeni bir sistem alırsın. Çünkü bilgisayarın zaten 2-3 senelik sanırım. Eğer sen bu bilgisayarı şuan güncelleyip, 2 sene sonra bir daha güncellersen. Bilgisayar hem eski hem yeni olucak. Bu yüzden stabil performans alman çok zor.

Bu sistemi sürekli güncelleyip duracağına Gtx 1050 Ti al. 3-4 sene sonra komple yeni bir sistem alırsın. Çünkü bilgisayarın zaten 2-3 senelik sanırım. Eğer sen bu bilgisayarı şuan güncelleyip, 2 sene sonra bir daha güncellersen. Bilgisayar hem eski hem yeni olucak. Bu yüzden stabil performans alman çok zor.
bencede haklısınız peki gtx 1050 ti olarak tek fanlı veya zotac'ın Amazon.com: ZOTAC GeForce GTX 1050 Ti OC Edition, 4GB GDDR5 DisplayPort 128-bit PCI-E Graphic Card (ZT-P10510B-10L): Computers & Accessories bu modelini düşünüyorum en iyi fps veren modeli bu galiba ve 2 fanlı fanları birbine yakın olduğu için boyutu 2 fanlı GPU lara oranla daha küçük olduğundan kasama sığıyor dediğinizi yapabilirim birde ben en çok GTA 5 ve Battlefield 1 oynayacağım 1440x900 bir monitörümvar bu ekran kartıyla nasıl bir performans alırım (ultrada) birde benim monitörüm sadece VGA bağlantısı ile kullanılabiliyor ve GTX 1050 Tİ da VGA yok napabilirim

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı