I5 4440 ve RX580 Düşük FPS Sorunu

Ömer Ucar

Hectopat
Ekran kartını bugün aldım arkadaşlar. Driverleri her şeyi yaptım PUBG'de düşük FPS veriyor. Doku ile kenar yumuşatmayı yüksek diğerlerini çok düşüğe alıyorum, 30-50 FPS alıyorum. Sizce de anormal değil mi?

Sistemim:
  • İ5 4440
  • RX580
  • B85M G anakart
  • RAM 8 GB
  • 500W PSU

Ultrada daha düşük FPS Alıyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşımın bilgisayarında da böyle bir durum vardı eski bilgisayara yeni ekran kartı durumu ve MSAA FXAA gibi değerleri kısınca işlemcide ki yük azalıyordu, işlemcide ki yük azalırsa ekran kartını daha iyi besler diye düşündüm.

Termal macunu değiştirmek FPS değerini çok yükseltmez ama kasıntıları ve yüksek dereceye ulaşan sıcaklıkları ortadan bir nebze kaldırır, daha uzun süre kullanmaya devam edecekseniz değiştirmenizde fayda var. Hele ki sizdeki işlemci eski hiç değiştirmemişseniz en yakın zamanda yapın derim.

Video linkini atar mısınız?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Termal macunu değiştirmek FPS değerini çok yükseltmez ama kasıntıları ve yüksek dereceye ulaşan sıcaklıkları ortadan bir nebze kaldırır, daha uzun süre kullanmaya devam edecekseniz değiştirmenizde fayda var. Hele ki sizdeki işlemci eski hiç değiştirmemişseniz en yakın zamanda yapın derim.
termal macun hiç değişmedi

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı