i5 4460 ve GTX 950 2. El sistem alınır mı?

Akıl var, mantık var, kesinlikle bu sistem alınır. Yürüyen önyargı gibisiniz hocam. Soruma da cevap vermediniz. Ne alacaksınız siz?
Bunu almam dediğim ya 2. el uygun fiyattan parçaları toplayıp kendi oluşturacak ya da konsol alacak ya da cebine koyup üzerine birikim yapacak. Bu adam bunu oyun için toplamıyor mu? 2 GB Allah aşkına neye yetecek son çıkan oyunlarda?

21 Ocak 2018 de 10 tane oyunu test etmişim. GeForce Experience de optimize edince FPS daha dengeli oluyor. Şimdi ki sürücü güncellemeleri ile daha verimli. Güncellemeden sonra FPS düştü, diyenleri anlayamıyorum hiç. Satın alacak arkadaşa kısaca bir bilgi. GTX 950 güncel videolarına bakınca adam benim 100 FPS aldığım oyunda 50 FPS zor alıyor, Nvidia ayarlarından Kalite seçeneğini seçip test yaptığı için, bende bütün ayarlar normal, sadece GeForce Experience ile optimize et, diyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu almam dediğim ya 2. el uygun fiyattan parçaları toplayıp kendi oluşturacak ya da konsol alacak ya da cebine koyup üzerine birikim yapacak. Bu adam bunu oyun için toplamıyor mu? 2 GB Allah aşkına neye yetecek son çıkan oyunlarda?
Nereden biliyorsunuz oyun için toplandığını ya?
@VanTuTıri. Niye güldünüz?

Son düzenleme:
Sistem alınır. Diğer arkadaşlar 1500 TL'ye gidip alsınlar bahsettikleri bundan iyi sistemi :)
Şaka bir yana bizim burda 1500'e adam Core 2 Quad sistem satıyor üzerinde GT 710 var siz ne yaşıyorsunuz anlamıyorum :)
Elbette gerekli testleri yap öyle al sonra bir sıkıntı çıkmasın.

@Alex de Souza sen 2012'de kaldın galiba. GTX 950 yeni çıkan oyunlarda sıvazlıyor. Sen yüksek ayarlarda demişsin. RX 570 bile zar zor yetiyor. GTX 950 yeni oyunları en düşük ayarlarda oynatıyor.

RX 570 zar zor yetiyor da ne? Ben 1050 TI'la şu ana kadar oynadığım bütün oyunlar 1080P ultrada oynadım.
Battlefield 5'de sadece ışıklandırma ayarını yükseğe çektim kalanlar ultra ortalama 47 FPS ile oynuyordum çöl haritasında 55-57'ye fırlıyordu FPS.
Forza Horizon 4 ultrada zaten benchmarkta 55 FPS aldım yetmedi dinamik geometri, SSAO, ve dünya araçlarının ayrıntı seviyesi hariç hepsini extreme yaptım o da yetmedi MSAA 8X açtım ve ortalama 46 FPS yakaladım.
NFS Payback ultra ayarlarda şehir içi 55-57 FPS şehir dışı 45 FPS ortalama ile oynuyordum.
PUBG ultra ayarlarda FPS 45'imn altına düşmüyor.

Daha da sayabilirim. Elbette bu yakın 1 senede çıkan oyunları artık ultrada oynatamaz ancak bu oyunları bile ultrada oynayabiliyorum ve RX 570 bile değil 1050 TI bu. Rekabetçi oyunlarda ben de biliyorum 60 FPS çok önemli o yüzden ultrada oynamıyorum ancak hikayeli oyunlar oynarken 45 FPS bile gayet akıcı geliyor ve öyle oynuyorum.

Sistem alınır. Diğer arkadaşlar 1500 TL'ye gidip alsınlar bahsettikleri bundan iyi sistemi :)
Şaka bir yana bizim burda 1500'e adam Core 2 Quad sistem satıyor üzerinde GT 710 var siz ne yaşıyorsunuz anlamıyorum :)

Ne alaka RX 570 zar zor yetiyor. Ben 1050 TI'la şu ana kadar oynadığım bütün oyunlar 1080P ultrada oynadım.
Battlefield 5'de sadece ışıklandırma ayarını yükseğe çektim kalanlar ultra ortalama 47 FPS ile oynuyordum çöl haritasında 55-57'ye fırlıyordu FPS.
Forza Horizon 4 ultrada zaten benchmarkta 55 FPS aldım yetmedi dinamik geometri, SSAO, ve dünya araçlarının ayrıntı seviyesi hariç hepsini extreme yaptım o da yetmedi MSAA 8X açtım ve ortalama 46 FPS yakaladım.
NFS Payback ultra ayarlarda şehir içi 55-57 FPS şehir dışı 45 FPS ortalama ile oynuyordum.

Daha da sayabilirim. Elbette bu yakın 1 senede çıkan oyunları artık ultrada oynatamaz ancak bu oyunları bile ultrada oynayabiliyorum ve RX 570 bile değil 1050 TI bu. Rekabetçi oyunlarda ben de biliyorum 60 FPS çok önemli o yüzden ultrada oynamıyorum ancak hikayeli oyunlar oynarken 45 FPS bile gayet akıcı geliyor ve öyle oynuyorum.
Kimsenin bir şey bildiği yok hocam. Sallıyorlar öyle :D

RX 570 zar zor yetiyor da ne? Ben 1050 TI'la şu ana kadar oynadığım bütün oyunlar 1080P ultrada oynadım.

Dostum öncelikle adamın elindeki GTX 950 yani senden 15 FPS düşük alacak. RX 570 meselesine gelirsek 60 FPS'ten bahsediyorum.

• i5 4460 3.20 GHz.
  • ASUS STRIX GTX 950 2 GB.
  • 2X4.1600 MHz RAM.
  • 500GB harddisk.
  • 460 Watt peak güç kaynağı
  • anakart ta Wi-Fi'de var.
1500 TL'ye alınır mı?
Eğer sistem parçaları çalışır durumda ve temiz kullanılmışsa alınabiilir.Bu sistem ile günümüz oyunlarını 1080p orta ayarlarda oynatır diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı