Çözüldü i5 4670 RX 570 Sistemde RDR 2 Yükleme Ekranında Kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Mota

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU:
Intel(R) Core(TM) i5-4670 CPU @ 3.40GHz

GPU:
Asus ROG STRIX-RX570 8gb

RAM:
G.Skill (2x4) 8gb Ram DDR3 1600 MHz

Anakart:
Gigabyte H81M

PSU:
Corsair CX 750 80+ Bronze

Mouse:
Logitech G203

Kulaklık:
Logitech G230

HDD:
Toshiba DT01ACA200 2 TB

SSD:
Kingston SA400S37 240GB

Klavye:
Asus TUF K3 AURA Red Switch

Monitör:
ASUS VG258QR 24.5"
RAM
8
Ekran kartı
RX 570 8GB
Anakart
h81
İşlemci
i5 4670
Başka konular açılmış fakat bunlarda ilk defa meydana gelmiş ben ise çok uzun zamandır oynuyorum oyunu. Hatırladığım kadarıyla oyunun yerini değiştirince olmuştu bu hata. Bende o yüzden dosyaları doğrulattım girdim yine olmadı dedim zaten kopyası var oyunun, dosya ismini değiştirdim yani bildiğimiz işte o Steam'e oyunu tekrar kurdurmuş numarası çektim. Girdim, yine aynı değişen bir şey yok. Oyuna giriyorum altta duran bar yavaşça doluyor ve de bir anda oyun kapanıyor. Herhangi bir fikri olan veya çözümü bilen var mıdır?

Çözüm
Türkçe yama kurduysanız ona ait dosyaların hepsini silin. Bende o aynı problemi yaratmıştı.
Hocam şu anda garantisini verebilirim ben bir geri zekâlıyım net. Normalde bu tarz şeylerin oyunda sıkıntı yaptığını biliyorum hatta çok fazla mod falan da kuran birisiyim gerçi RDR2 için çok fazla mod imkanı yok ama her neyse. Normalde kurulu olan tüm modları kapatmadım direkt sildim oyuna girebilmek için. Ben çeviri için makine çeviri kullanıyorum hem sıkıntısız kullanabiliyorum hem de font fix içeriyor Online girdiğim zaman font fix kullanmıyorum girebilmesi için ama ben bir salak olduğum için 2 defa Türkçe yama kurup font fix ile girmeye çalışıyormuşum.

Sadet:

Teşekkür ederim işe yaradı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı