i5 4690k, MSI Gaming 3 ve GTX 970 Sistem Toplama

metamorphos

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben bu sistemi size danışmak istedim. Kötü yanlarını yada nasıl daha iyi olur diye yorumlamanızı bekliyorum.

• Anakart Msi Gaming 3
  • Ekran kartı Galaxy gtx 970 hof
  • Işlemci i5 4690k
  • Kasa Corsair carbiden spec 2 650w 80 plus psu
  • Gskill 2x4 ram
  • Cooler master hyper 212 Evo

Eski bilgisayarımda 1 TB hard disk var, o yüzden gerek duymadım. Ayrıca bir şey daha danışmak istiyorum: Gaming 3 yerine SLI krait alsam ekran kartı anakart çok hoş durur diye düşünüyorum. Görüşlerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 Sene önce almistim 250 GB hard diskimin yerine darbogaz olacagını sanmıyorum. WD'nin tepki süresi en düşüklerindendi o sıralar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sisteme overclock yapılacak ise en az Gaming 5 alınmalı. Yapılmayacak ise H97M-PLUS ve i5-4690 yeterli olur. Bunun dışında güzel sistem.

Krait modeli de iyi bir kart ama gaming 5 modeli almanız daha iyi olur. Gaming 3 e kıyasla OC performansı daha yüksek.

Edit : Anakartta kesinlikle Gigabyte markasını seçiniz.

Arkadaşında belirttiği gibi kesinlikle Gigabyte modelini seçin. Ayni fiyata daha az performans veren bir ürün almak mantıksız.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı