i5 4690K / Msi Gtx 970 Sistem Alındı

Güle güle kullanın sisteminizi çok güzel bir sistem [emoji4].
Sağ olun... Umarım bir sorun çıkmadan uzun zaman kullamak nasip olur. İşlemci soğutucu hariç diğer parçaları içime sinerek ve isteyerek aldım diyebilirim. Sıvı soğutmayı da ileride daha iyisi ile değiştirmeyi düşünüyorum zaten :)

Sağ olun... Umarım bir sorun çıkmadan uzun zaman kullamak nasip olur. İşlemci soğutucu hariç diğer parçaları içime sinerek ve isteyerek aldım diyebilirim. Sıvı soğutmayı da ileride daha iyisi ile değiştirmeyi düşünüyorum zaten :)

@Onsahurin Ben hyper 212 evo kullanıyorum şuan sistemi alalı 2 gün oldu 2 oyun yüklü left 4 dead 2 ve legend of legends 40 derecelerde oynuyor 38-43 arası gidip geliyor sıcaklık 2 oyunda da full ayarlar 300 fps yukarısı şimdi battlefield 3 indiriyorum bakalım onda nasıl performans vericek

peki gtx970 de kac fps alıyorsun oyunda acaba ve sistem puanları kaç atma şansın varmı
Windows 8.1 için sistem puanı öğrenmek zahmetli bir işmiş :) Puanların , sürücülerin güncelliği ile ya da herhangi bir başka etmenle artıp azalacağı konusunda bir bilgi var mı bilmiyorum ama yazan puanlar şu şekilde ;

SystemScore>7.9</SystemScore>

<MemoryScore>8.1</MemoryScore>

<CpuScore>8.1</CpuScore>

<CPUSubAggScore>7.9</CPUSubAggScore>

<VideoEncodeScore>8.1</VideoEncodeScore>

<GraphicsScore>8.7</GraphicsScore>

<Dx9SubScore>8.7</Dx9SubScore>

<Dx10SubScore>0</Dx10SubScore>

<GamingScore>8.7</GamingScore>

<StdDefPlaybackScore>TRUE</StdDefPlaybackScore>

<HighDefPlaybackScore>TRUE</HighDefPlaybackScore>

<DiskScore>7.9</DiskScore>

Oyun fps ve sıcaklık değerleri ile ilgili testleri de en kısa zamanda paylaşmaya çalışırım.

@Onsahurin Ben hyper 212 evo kullanıyorum şuan sistemi alalı 2 gün oldu 2 oyun yüklü left 4 dead 2 ve legend of legends 40 derecelerde oynuyor 38-43 arası gidip geliyor sıcaklık 2 oyunda da full ayarlar 300 fps yukarısı şimdi battlefield 3 indiriyorum bakalım onda nasıl performans vericek
Değerler gayet iyi... Ben de ultra ayarlarda " Ryse : Son Of Rome " , " Call Of Duty : Advance Warfare " , " Middle Earth : Shadow Of Mordor " oyunlarında 52-66 dereceler arasında değerler gördüm.

Hayırlı olsun, sorunsuz uzun yıllar kullanmanız dileğiyle. (y)
Sağ olun... Daha iyileri sizlerin olsun...

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı