i5 4690K / Msi Gtx 970 Sistem Alındı

Var demiyorum, varsa stok olan bir yer hemen söyleyin alayım. Sistem toplamak istiyorum ancak bu ekran kartı stok sorunu yüzünden hala sistemi toplayamadım. GTX980 var ama fiyatı çok ama çok yüksek. MSI ya da Gigabyte GTX970 arıyorum. Lütfen yardım!

@Reiz kardeşim acelen yok ise az daha bekle ve MSI al. Kendi sürecimi anlatayım. Vatan aradım ve sistem toplamak istediği mi belirttim. Sonra MSI GTX 970 var mı elinizde diye sordum. Yok dediler. Ne zaman gelir bilmiyoruz dediler. Sonra dedim ki nasıl haberim olur acaba dedim. Her gün sabah ve akşam ara dediler :D Ciddiyim... Ben de aradım 1 gün. Sonra 2. gün aradığım da adam ciddi olduğumu anladı ve numaramı aldı. Panoya not düşmüş. MSI GTX 970 İsmail Karlıoğlu & Tel No... Şansıma arada internette stok durumunu kontrol ederken Ümraniye şubesine geldiğini gördüm. Vakit kaybetmeden aradım. Depoya ürün girmiş fakat üst katta satış bölümüne geçmemiş daha. Adam bana dedi ki daha bizim elemanlarımızın haberi yok sen ne ara öğrendin :) Şans-Zamanlama... Köşeye ayıracaklardı zaten. Ben arayınca gerek kalmadı. Geliyorum dedim ve 1 saat içinde gittim aldım bütün sistemimi.

Bana göre performans olarak üç kart arasında 2-3 fps fark anca vardır. Fakat iş OC'ye geldiği zaman soğutma önemlidir.
MSI GeForce GTX 970 Gaming OC review - Graphics Card Thermal Imaging Measurements (FLIR)
ASUS GeForce GTX 970 Strix review - Graphics Card Thermal Imaging Measurements (FLIR)
Gigabyte GeForce GTX 970 G1 Gaming review - Graphics Card Thermal Imaging Measurements (FLIR)
Vatan gibi 1-2 güvenilir site var onlara bakmanı tavsiye ederim, sanırım Vatan'a gelmedi henüz.

Bana göre performans olarak üç kart arasında 2-3 fps fark anca vardır. Fakat iş OC'ye geldiği zaman soğutma önemlidir.
MSI GeForce GTX 970 Gaming OC review - Graphics Card Thermal Imaging Measurements (FLIR)
ASUS GeForce GTX 970 Strix review - Graphics Card Thermal Imaging Measurements (FLIR)
Gigabyte GeForce GTX 970 G1 Gaming review - Graphics Card Thermal Imaging Measurements (FLIR)
Vatan gibi 1-2 güvenilir site var onlara bakmanı tavsiye ederim, sanırım Vatan'a gelmedi henüz.

Konuyu sabote etmiş gibi olduk sanırım, özür dilerim bunun için. Şimdi İstanbul'da yaşıyor olsam böyle bir ihtimal var evet ancak ben görev nedeniyle Doğudayım. Bu yüzden de bahsettiğinizi yapmam pek mümkün değil. Ancak internetten satın alabilirim. Bu yüzden başka seçeneklere yoğunlaşmak istiyorum ancak alternatif sanırım sadece beklemek. GTX970 beklediğime değecek bir kart ancak ben çok sabırsızım.

@İsmail KARLIOĞLU
@Silinen üye

@Reiz bulunduğunuz ilde vatan bilgisayar varsa bence uğrayın ellerinde varsa hemen size ayırsınlar yoksa da telefon numaranızı verin ellerine ulaşınca size ayrıcalıklarını söyleyin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı