i5 4690K / Msi Gtx 970 Sistem Alındı

İşlemciniz 1866 Mhz. frekansı destekliyor mu ? Bellekleri 1866 Mhz. seçmişsiniz de, sormak istedim. 1333 ve 1600 Mhz. destekliyor diye biliyorum, aldığınız işlemci.

Yanlış mı biliyorum acaba ?

Benchmark'larda farkı görürsün sadece 1600 ile 1883 arasında pek fiyat farkı yok.

Şu an için sadece dış görünüşünü değerlendirebilirim ve bence sadece bunun için bile alınabilir :) Detaylı inceleme yapacağım zaman sizi de eklerim. Şimdilik buradan da inceleyebilirsiniz ;
Corsair Carbide Air 540 İncelemesi - Technopat
Silver almayı planlıyorum Psu arkada olması gerçekten güzel görünüm sağlıyor.

İşlemciniz 1866 Mhz. frekansı destekliyor mu ? Bellekleri 1866 Mhz. seçmişsiniz de, sormak istedim. 1333 ve 1600 Mhz. destekliyor diye biliyorum, aldığınız işlemci.

Yanlış mı biliyorum acaba ?
Doğru biliyorsunuz... 1866 Mhz almamın sebebi aradaki çok az fiyat farkı ve özellikle kırmızı renkli soğutma... Çalışmasında bir problem olmayacağını düşündüğüm için de aldım. Umarım sorun çıkmaz :)

Benchmark'larda farkı görürsün sadece 1600 ile 1883 arasında pek fiyat farkı yok.

Silver almayı planlıyorum Psu arkada olması gerçekten güzel görünüm sağlıyor.
Bence de en güzel renk seçimini yapmış olursunuz. Bana verilen bilgiye göre iki haftaya kadar hem beyazı hem de gri renkli olanı stoklarda olacakmış. Ben beklemek istemedim ama bence de en güzel rengi gri... Diğer güzellikleri de ortak zaten :)

Beyaz kasa bilgisayar toplayan adama yakışmaz içi siyah olsun diye 200 dolar verdiğimiz günleri unutmayalım :)
O zaman siyah almam iyi bir seçim olmuş :) Aydınlatma işini de halledersem tam olarak içime sinen bir sistem olmuş olacak. Umarım sorun çıkmadan kullanmak nasip olur. Kasa için darısı başınıza :)

Benzer özelliklerde bir sistem toplamayı düşünüyorum bende umarım güzel bir sonuç ortaya çıkar hayırlı olsun

Benzer özelliklerde bir sistem toplamayı düşünüyorum bende umarım güzel bir sonuç ortaya çıkar hayırlı olsun
Sağolun... Umarım istediğiniz gibi bir sistem alırsınız siz de... Teknolojinin sonu yok :) Şimdilik iyi sonuçlar alabileceğimiz bir sistem diye düşünüyorum. Darısı başınıza :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı